Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFor Honor: Gracze organizują protest, Ubi mocuje się z matchmakingiem...

Papkin piątek, 31 marca 2017, 10:17 News

...i dodaje arenę, którą wcześniej wycięło.
 

Wśród chorób wieku dziecięcego, na jakie cierpi For Honor, najczęściej wymieniano pobłażanie oszustom (czym wydawca już się jednak zajął) oraz problemy z matchmakingiem. W oficjalnym proteście, jaki podjęto w redditowym wątku, nowej grze dostaje się także przez wzgląd na kiepską komunikację twórców z graczami.

Na poniedziałek zapowiedziano 24-godzinny bojkot polegający na nielogowaniu się do gry. Ten jednak, przez wzgląd na fakt, iż "większośc społeczności" popiera inicjatywę, może zmienić kształt. Jak tłumaczą organizatorzy:

Niestety Ubisoft nie komunikuje się z nami we właściwy sposób. Dotychczasowe wiadomości były bardzo mgliste i pozostawiały więcej pytań niż odpowiedzi. Chcemy być słyszani.

Ponadto użytkownicy Reddita narzekają na niejasne plany odnośnie do przyszłości gry oraz niedostatecznie szybki przyrost stali (wewnątrzgrowej waluty). Zwłaszcza ten ostatni zarzut wydaje się słuszny, bo, jak pisaliśmy, by odblokować całą zawartość, nie sięgnąwszy po złotówki (i przy założeniu, że na grę poświęcamy 2 godziny dziennie), potrzeba aż... 915 dni!

Tymczasem Ubi wyprowadziło uderzenie wyprzedzające. Jak czytamy na forum gry, właśnie zadebiutowała łatka, która powinna dodać kolejne elitarne skórki i udostępnić wyciętą mapę River Fort (z kolei również usunięty High Fort pojawi się "tak szybko, jak to możliwe, jeżeli wszystko dobrze pójdzie z planszą River Fort").

Co jednak najważniejsze, Ubi głębiej sięgnie do sakiewek. Przyrost stali we wszystkich meczach ma być szybszy o 25% (w rozkazach dziennych o 33%, a w kontraktowych – aż o 50%). Po więcej szczegółów na temat łatki odsyłam tutaj.

Przy okazji: przez wzgląd na wyłączenie serwerów 28.03 wszyscy gracze otrzymają trzydniowy status czempiona.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 1 kwietnia 2017, 6:06   Tennessee
Narzekacie tu na poziom niusow to na ppe.pl by wam oczy wypalilo.
piątek, 31 marca 2017, 22:48   gelinor
Dmochu chyba nie do końca zrozumiałeś o co mu chodzi.
piątek, 31 marca 2017, 18:12   Dmochu093
@Wcogram Dewiza polskiego przedsiębiorcy zrobione zapłacone to wypie*****. A potem ludzie się dziwią, że w Polse jest jak jest.
https:www.youtube.com/watch?v=s8W5u3tvGis
piątek, 31 marca 2017, 17:38   Wcogram
Kupione zapłacone niech się cieszą, że coś przy grze Ubi jeszcze robi. Bojkotować mogli wcześniej swoim portfelem, a nie po fakcie.
piątek, 31 marca 2017, 14:40   EastClintwood
Chciałem kupić ale Uplay mi crashuje bez powodu, 100% skutecznego fixu w internecie nie ma mimo że ludzie piszą z podobnymi problemami. Daruję sobie gry Ubisoftu na jakiś czas.
piątek, 31 marca 2017, 14:32   yonek123
Odnośnie komentarza poganina mi to nie przeszkadza
piątek, 31 marca 2017, 11:12   gamingman21
AAAAAnd the GRAMAR NAZZZI battle begins! "macha ręką pomiędzy uczestnikami". Od premiery innej gry którą wszyscy znienawidzili w tym tygodniu, nie zaglądałem do For Honor. Mam nadzieję że w końcu poprawią ten matchmaking.
piątek, 31 marca 2017, 10:40   Poganin
"Ponadto użytkownicy Reddita narzekają na niejasne plany odnośnie do przyszłości gry oraz niedostatecznie szybki przyrost stali". Tak jak często narzekam na poziom językowy prezentowany przez Redaktorów na tej stronie, tak tym razem muszę pochwalić. Brawo, Papkin! Wreszcie! "Odnośnie do"! Nie "odnośnie czegoś", tylko "odnośnie DO czegoś". To jest poprawna forma i tego się trzymać! Jak następnym razem zobaczę w treści artykułu samo "odnośnie", to będzie kęsim! :)
piątek, 31 marca 2017, 10:37   Kawalorn
No, zwiększony przyrost stali to miła niespodzianka. Teraz niech tylko poprawią rozłączenie się, albo w ogóle dodadzą normalne serwery do gry i będzie supcio.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

For Honor: Szykujcie się do walki o wolność naszą i waszą [WIDEO]

News
środa, 10 czerwca 2020

for-honor-szykujcie-sie-do-walki-o-wolnosc-nasza-i-wasza-wideo Światu grozi Tyrania, dlatego pora zakasać rękawy i wziąć się do roboty.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z