Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

For Honor: Ubisoft banuje 1500 kont

Papkin środa, 15 marca 2017, 10:41 News

To koniec pobłażania oszustom. A kolejnych 4 tys. banów jest potencjalnie w drodze.

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami Ubi na poważnie wzięło się za "farmerów AFK", czyli osoby, które dzięki rozmaitym sztuczkom (zarówno przy użyciu aplikacji zewnętrznych, jak i chociażby... przewiązywaniu gumką gałek kontrolera) otrzymywały nagrody za obecność w meczach, podczas gdy tak naprawdę wcale aktywnie w nich nie uczestniczyły. 

Jak informują sami developerzy, z pierwszą falą blokad rozprawiono się względnie łagodnie, ok. 1,5 tys. graczy otrzymało trzydniowe bany, ok. 4 tys. odnalazło zaś na skrzynkach ostrzeżenia. Jednocześnie firma zapowiedziała opracowanie mechanizmów, które mają zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Przypomnijmy, że For Honor zebrał całkiem przyzwoite oceny i sprzedał się lepiej niż jakikolwiek inny tytuł w lutym (przynajmniej na PS Store). Naszą recenzję (w której głos zabrali CormaC, 9kier oraz wyżej podpisany) możecie przeczytać w aktualnym wydaniu CDA.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 marca 2017, 19:36   nietrol
Jak to? Zbanował wszystkich 1500 graczy którzy w to jeszcze grali???
środa, 15 marca 2017, 16:06   ToRRent1812
Bany za lag switching też lecą? :P
środa, 15 marca 2017, 13:58   egan176
@TheSinser przeczytaj ten "artykuł" jeszcze raz.
środa, 15 marca 2017, 13:57   Darku22
@TheSinser Kłania się czytanie ze zrozumieniem.
środa, 15 marca 2017, 13:55   Felan8
"Jak informują sami developerzy, z pierwszą falą blokad rozprawiono się względnie łagodnie, ok. 1,5 tys. graczy otrzymało trzydniowe bany"
środa, 15 marca 2017, 13:51   TheSinser
Aha, oczywiście taki MALUTKI, NIC NIE ZNACZĄCY szczególik, że te bany są na 72 godziny to nie warto wspomnieć w "artykule"? xD
Ubi widze sypneło groszem na pozytywne niusy o ich tytułach. Oczywiscie wspomnienie o "przyzwoitych" ocenach, i o tym jak to bosko nie sprzedał się tytuł w newsie KOMPLETNIE z tym niezwiązanym też przypadkowe? xD
środa, 15 marca 2017, 11:28   sabaru
Niech w końcu stworzą jakiego porządnego anty_czita bo ten co dodają do gier jest przestarzały i z tego co widzę bez problemu idzie go zhakować. Jak gram w B4 przez neta to na co piątym serwerze znajdzie się jakiś cziter, którego punkbuster nie potrafi wywalić ale jak mam ciut większy ping na serwerze choćby na sekundę to wywali.
środa, 15 marca 2017, 11:21   kubanczyk1989
I dobrze, ja bym takich oszustów strollował :) Przy matchmakingu wrzucił do tego samego losowania i niech grają ze sobą oszuści. Denerwujące to jest w multi, ale cóż, można zagrać w single player.
środa, 15 marca 2017, 11:19   Jesus Freak
Jaka gra, tacy farmerzy. Jakie Farmville, takie plony.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

For Honor: Szykujcie się do walki o wolność naszą i waszą [WIDEO]

News
środa, 10 czerwca 2020

for-honor-szykujcie-sie-do-walki-o-wolnosc-nasza-i-wasza-wideo Światu grozi Tyrania, dlatego pora zakasać rękawy i wziąć się do roboty.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z