Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Conan Exiles ze wsparciem dla modów

Cursian poniedziałek, 16 stycznia 2017, 17:22 News

I prywatnymi serwerami.

Jak ogłoszono na oficjalnej stronie gry, najnowszy Conan pozwoli graczom na swobodne tworzenie dowolnych modyfikacji, w tym nowych potworów i przedmiotów. Będzie to stosunkowo proste dzięki udostępnieniu opartych na Unreal Enginie narzędzi modderskich. Trafią one w ręce użytkowników wraz z premierą wczesnodostępowej wersji gry, która będzie miała miejsce już 31 stycznia. Po zrealizowaniu swego pomysłu będzie można się nim podzielić z innymi za pośrednictwem Warsztatu Steam.

Potencjał narzędzi można wykorzystać na prywatnych serwerach. Każdy gracz będzie miał możliwość powołania do życia własnej wersji świata i dostosowania jej do swojego widzimisię, np. wyłączyć cykl dnia i nocy, zrezygnować z konieczności uzupełniania zasobów wody albo uczynić swój świat prywatnym, by odciąć się od innych.

Granie na własnym serwerze zdaje się o tyle kuszącą opcją, że te oficjalne (m.in dla hardkorowców, purystów i miłośników odgrywania ról – czymkolwiek te kategorie okażą się w praktyce), będą czyszczone co 30 dni. Przynajmniej w czasie testów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 17 stycznia 2017, 10:47   Bronnson
@kiogu1 no tak...golizna to w świecie Howarda przecież coś niezwykłego.
wtorek, 17 stycznia 2017, 8:44   kiogu1
Ech, można się było spodziewać. Teraz czekam na "mod pozwalający na rozebranie postaci do naga" (tak jak w ruście - banda biegających golasów zabije wizję świata)
poniedziałek, 16 stycznia 2017, 19:39   KOZAKPL
czyli co 30 dni pogram i tzw wipe serwera??
poniedziałek, 16 stycznia 2017, 18:22   arisa321
Czy będzie możliwość dodawania opcji dialogowych do NPC? Survival i PVP są kuszące, ale jakaś próba wdrożenia historii może być ciekawa, szczególnie w tym uniwersum.
poniedziałek, 16 stycznia 2017, 18:17   dragonlord90
Nic nowego i nic nowego.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z