Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTitanfall 2 da się wypróbować za darmo

Papkin środa, 30 listopada 2016, 6:19 News

Chłopcy i dziewczęta – nie macie już żadnej wymówki, by nie zrzucić sobie na dyski Tytana.

Jeszcze dziś shooter od Respawn Entertainment wzbogaci się o dodatkową zawartość. Byłoby jednak miło, gdyby ktoś tę "dodatkową zawartość" ograł, tymczasem prognozy sprzedaży nie napawają optymizmem.

EA wierzy, że – wzorem Rainbow Six: Siege – w długim okresie gra wyjdzie na swoje. I walczy o sprzedaż, czego dowodem jest ogłoszenie na oficjalnej stronie tytułu darmowego weekendu na PC, PS4 i XBO. Electronic Arts nie pozwoli nam sprawdzić kampanii, ale cała reszta  – wszystkie mapy, tryby rozgrywki i cała dotychczasowa zawartość – otworzy się przed nami 2 grudnia (użytkownicy EA/Origin Access położą na grze ręce nieco wcześniej, bo już 30 listopada). Dzień później powinno zadebiutować DLC (Angel City's Most Wanted, które oczywiście też przetestujemy za darmo. Więcej o rozszerzeniu pisaliśmy tutaj), a 4 grudnia cała akcja się zakończy.

Prywatnie gorąco zachęcam, by wziąć się z grą za bary. Naszą recenzję możecie przeczytać w CDA 13/2016, a lekturę tę warto uzupełnić sobie o opinię redaktora cdaction.pl.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 4 grudnia 2016, 19:35   Sabi
Ciężko uznać, żeby opinia była "błędna". Zgodnie z definicją, opinia jest prywatnym przekonaniem, opartym na czyimś rozumowaniu, więc dla osoby ją reprezentującą zawsze będzie "prawdziwa", jedynie zaś dla innej może być "błędna", jednak "błędną" będzie wyłącznie dla niej. Wpadłeś w popularną pułapkę internetu, nie ty pierwszy i nie ostatni. Co do powodu - wyrażam opinię, bo mogę. Hasło "nie macie już żadnej wymówki" jest prowokacyjne, więc ciężko mi było na nie NIE zareagować.
piątek, 2 grudnia 2016, 19:19   Sabi
… dziękuję za troskę. Ja tam, przykładowo, nie latam po forach dot. Linuxa i nie czepiam się, że ktoś używa Ubuntu (bo „systemd to botnet”) zamiast Archa czy Gentoo czy też po publicznych forach, bo ktoś chętnie pije piwo, ale nie tknie wódki do ust. Załapał?
piątek, 2 grudnia 2016, 19:19   Sabi
Ty natomiast bronisz ich, jakbyście byli co najmniej małżeństwem. Nie widzę też powodów, żeby udowadniać niechęć lub nie. Nie zmienia to faktu, że a) wyraziłem opinię b) stanowi to dla ciebie problem niebotycznych rozmiarów. Nie chciałem nikogo obrażać, ale normalny człowiek po prostu przyjąłby do wiadomości, że ktoś ma inne zdanie czy czegoś tam nie lubi i nie chce używać, zamiast uparcie czepiać się losowego gościa z Internetu i to z takim uporem. Uprzedzając pytanie – marnuję to zaledwie kilka minut...
piątek, 2 grudnia 2016, 19:19   Sabi
Od kiedy wiąże się z zachowaniem takim jak twoje - wyjątkową arogancją i "bucowatością", z jaką się dawno nie spotkałem, przy czym to "xD" na końcu sugeruje poziom niższy, niż to, co sugerowałby wiek w profilu. Ja nie widzę niczego, co mogłoby uchodzić za „hipokryzję” w swoim zachowaniu – to już twój wymysł i uparcie się go trzymasz. Nie, nie natknąłem się na obalenie dowodów, wystarczy mi samo podejrzenie, połączone głównie z niechęcią do EA i instalowaniem 50 programów od pilnowania użytkownika.
piątek, 2 grudnia 2016, 19:13   boggoo
Hahahaha, powaliło im się z tym Titanfallem. Jak się wchodzi na link dla wersji PC to tam widnieje nie Titanfall 2, a jedynka.
czwartek, 1 grudnia 2016, 20:27   Pecetowiec
Heh, szczęście w nieszczęściu... z wielką przyjemnością zagram a zakup mam w planach, jedyna była naprawdę dobra a teraz... aż smutno mi z powodu klapy finansowej Respawn. Nie zasłużyli sobie. :(
czwartek, 1 grudnia 2016, 16:27   Sabi
… przeszkadza, że ktoś ŚMIE nie lubić twojej ukochanej platformy, a korzystać z innej. Ten cholerny poziom agresji w Internecie ociera się już o granice, skoro robisz problem z tego, że ktoś ma uzasadnienie, dlaczego akurat czegoś nie chce robić i wyraża swoje zdanie a jedyną „winą” jest to, że różni się od twojego.
czwartek, 1 grudnia 2016, 16:27   Sabi
@Aargh Twoje ulubione słówko, co? Przepisz je jeszcze tak z 50 razy, ulży ci. Jako użytkownik Steama, mogę potwierdzić, że przy analizowaniu, które procesy mają dostęp do jakich plików, nie wykryłem niczego, co mógłbym uznać za czystko niebezpieczne. W przypadku Origina, opieram się na tym, co znalazłem w internecie, a co jest dla mnie wystarczającym powodem, aby NIE instalować kolejnej aplikacji tego rodzaju, jeżeli ryzyko istnieje. Za to o tobie mógłbym też wypisać parę epitetów, skoro AŻ TAK ci...
środa, 30 listopada 2016, 21:44   Nargin
Ja wciąż mam wymówkę. 9-letni komputer.
środa, 30 listopada 2016, 21:35   Sabi
@Aargh Nie, po prostu czytam i ROZUMIEM, co czytam oraz jakie są konsekwencje umowy. Ty najwyraźniej tego nie zrobiłeś. Ponadto, mając Steama na komputerze, mogę, podobnie jak wiele innych osób, potwierdzić, jakie obszary dysku są przez niego sprawdzane. Z kolei Origin, co również udowodniono, radośnie hasa po dysku, skanując pliki, które zdecydowanie nie powinny go interesować - nie wnikam z jakiego powodu. I na wymioty mi się zbiera od wyzywania od "hipokrytów" bo ktoś nie myśli zero-jedynkowo.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

PS Plus: Mechy i motocross, czyli oferta na grudzień

News
środa, 27 listopada 2019

ps-plus-mechy-i-motocross-czyli-oferta-na-grudzien Szykuje się kolejny klasyk do konsolowej biblioteki.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z