3.10.2022, 11:15Lektura na 2 minuty
Plotka

Apex Legends: Do gry mogą trafić mapy z Titanfalla 2

Pliki gry sugerują, że Respawn Entertainment może zdecydować się umieścić mapy z Titanfalla 2 w Apex Legends.


Patryk „Delighter” Żelazny

Apex Legends przyciąga do siebie dziennie setki tysięcy graczy i w wakacje rozpoczął się 14. sezon. Mimo ciepłych opinii graczy nie ma raczej wątpliwości co do tego, że Titanfall 2 odniósł (nawet w swoich czasach) znacznie mniejszy sukces – o ile można to tak nazwać. Mimo to być może doczekamy się tutaj crossoveru obu tytułów. Tak przynajmniej sugerują informacje opublikowane przez data minera zwanego KralRindo. W plikach Apeksa znalazł on m.in. dodany w poprzednim patchu spis 9 map. Co jest w nich tak ciekawego? Otóż mogą one bezpośrednio pochodzić właśnie z drugiej części Titanfalla.

Nie jest to jeszcze nic pewnego, ale mają takie same nazwy. Biorąc pod uwagę, że obie gry pochodzą od Respawnu, a na dodatek rozgrywają się w tym samym uniwersum, raczej nie jest to przypadek.

Samo nawiązanie i w pewien sposób uhonorowanie pamięci „dwójki” Titanfalla to jeszcze nie koniec. Nie należy zapomnieć, że nawet jeśli twórcy nie zdecydują się umieścić map ze swojej poprzedniej produkcji, to wciąż mogą planować dodanie 9 kolejnych, co jest dość sporą aktualizacją.

Najprawdopodobniej będą częścią tymczasowego trybu Kontrola, w którym gracze walczą w 2 drużynach po 9 graczy o kontrolę nad określonym terytorium. Więcej na ten temat znajdziecie naturalnie na oficjalnej stronie gry.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze