Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNowe zabezpieczenie w WoW

CormaC piątek, 27 czerwca 2008, 10:25 News
pc
World of Warcraft: Wrath of the Lich King - logo
World of Warcraft: Wrath of the Lich King - logo

Blizzard zapowiedział nowy środek, który zapewnić ma większe bezpieczeństwo konta w World of Warcraft. Zasada działania jest taka, jak w tokenach bankowych.

Blizzard Authenticator to niewielkie urządzenie generujące sześciocyfrowy kod, który trzeba będzie dodatkowo podać przy logowaniu. Kod ten będzie unikalny dla danego użytkownika i ważny będzie tylko przez krótki czas po wygenerowaniu (oczywiście w każdej chwili będzie można uzyskać nowy). Authenticator kosztować będzie $6.50 i na początku dostępne będzie tylko na Blizzard Worldwide Invitational (najbliższy weekend), ale potem sprzedawane będzie również przez internet.

Gracze, którym już ktoś kiedyś włamał się na konto w WoW-ie i np. wyczyścił je z kozackich przedmiotów, z pewnością ucieszą się z dodatkowego zabezpieczenia przed nieproszonymi gośćmi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Blizzard, Blizzard Worldwide Invitational, MMO, Blizzard Entertainment, CD Projekt, Activision Blizzard,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 27 czerwca 2008, 17:50   Ektos

malo wygodne // a co jesli serwer jest przepelniony i czesto ma sie DC?

za kazdym razem trzeba ten kod generowac :/

ale jak juz powiedzialem zobaczymy jak sprawdzi sie w praktyce

piątek, 27 czerwca 2008, 16:44   Ravier

Spox // ja gram na pywatach i nie martwie sie bo na globalu ma byc zalozone to zabespieczenie

***** Zgodnie z ostrzezeniem zawieszam ci konto na rok. - CormaC

piątek, 27 czerwca 2008, 12:58   CormaC

Maxik777 // Captcha? A w jaki sposob on by chronil przed WLAMANIEM na konto, skoro wlamywacz widzialby, co ma wpisac? Chodzi o to, zeby uzytkownik mial wlasny kod znany tylko jemu. Ludzie, myslcie czasem, bo rece opadaja...

piątek, 27 czerwca 2008, 12:54   Maxik777

Przesada // Lekka przesada z urządzeniami które wykorzystywane są w wielkich korporacjach, aby uzyskać dostęp do poufnych informacji. Myślę, że zwykły obrazek captcha spełnił by swoje zadanie.

piątek, 27 czerwca 2008, 12:40   CormaC

To nie będzie obowiazkowe // Ktos mowil, ze to dodatkowe zabezpieczenie bedzie obowiazkowe? Jesli chcesz lepiej chronic swoje konto, kupujesz jednorazowo urzadzenie generujace kod i tyle.

piątek, 27 czerwca 2008, 11:57   Thondarr

lol // świetnie nie dość że płacisz nie mało za sama grę jak i miesięcznie za abonament to jeszcze na dodatek musisz zapłacić za ten klucz by się zarejestrować. Co będzie dalej? Płacenie za wejście na serwer?? Nie podoba mi się praktyka Blizzarda.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z