Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWiedźmin Edycja Rozszerzona we wrześniu

CormaC czwartek, 19 czerwca 2008, 15:09 News
PC
Wiedźmin - logo
Wiedźmin - logo

CD projekt poinformował o ustaleniu daty premiery rozszerzonej edycji Wiedźmina. Dostaniemy ją tuż po wakacjach - na początku września.

Dla przypomnienia, czym ma być Edycja Rozszerzona, zamieszczamy fragment informacji prasowej CD Projektu:

"Edycja Rozszerzona będzie produktem maksymalnie dopracowanym, zarówno z punktu widzenia technicznej optymalizacji jak i poprawek zwiększających interaktywność i precyzyjność walki. Zawierać będzie również szereg bardzo ważnych zmian, których na ogół nie spotyka się nawet w
poważnych rozszerzeniach gier. Poza rozbudową zagranicznych wersji językowych, zwiększona zostanie znacząco różnorodność postaci drugoplanowych, poprawiony i przeprojektowany będzie panel inwentarza, doszlifowane niektóre elementy głównego ekranu gry, oraz dodanie do sekwencji dialogowych ponad 100 nowych animacji gestów, dzięki czemu ich "mowa ciała" będzie jeszcze bardziej naturalna.

Nowa edycja oprócz poprawionej gry, zawierać będzie wiele udoskonaleń w warstwie wydawniczej. Te udoskonalenia to przede wszystkim bardzo bogate wydanie gry. Oprócz płytki DVD z grą, będzie ono zawierać płytkę DVD z edytorem przygód D'jinii, oraz z dwoma  dodatkowymi przygodami ("Cena neutralności" i "Efekt uboczny"), płytę DVD Video z poszerzonym materiałem o tworzeniu gry i płytę muzyczną z utworami z gry zawierającą 29 ścieżek dźwiękowych. Będzie również płyta muzyczna inspirowana grą składająca się z
15 utworów, drukowana instrukcja, oficjalny poradnik napisany przez autorów gry oraz opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego. Dodatkowo gracze dostaną też drukowaną mapę świata gry.

Zarejestrowani użytkownicy wersji podstawowej będą mogli pobrać Edycję Rozszerzoną za darmo z Internetu."

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 27 czerwca 2008, 18:02   Kaelthas

// Dirianie wiedz że z poprawką 1.2 ładuję się pięknie

@top bardzo dobrze zagram sobie chętnie w nowe misje

środa, 25 czerwca 2008, 18:20   Patryj

// Według mnie jest to bardzo dziwne ze strony twórców.Najpierw sprzedali zwykłą wersję Wiedźmina.Kupiło go bardzo dużo ludzi.A teraz wyprowadzają edycję kolekcjonerską.Ten chwyt na pewno zmartwi osoby,które już kupiły zwykła wersję.

czwartek, 19 czerwca 2008, 21:15   Dirian

Wreszcie // Dobrze, że już we Wrześniu. W wiedźminie denerowowało mnie długie ładowanie i kilka błędów, stąd na razie nie kupowałem. Teraz śmiało mogę lecieć we Wrześniu po poprawioną edycję.

czwartek, 19 czerwca 2008, 19:14   Justin

i tak fajnie że wogóle robią... // nie mialem przedtem czasu zagrywać w wiedzmina (z powodu natłoku swietnych gier) a teraz bedę spokojnie mógł nadrobic zaległości. i to jeszczena tym zyskam. fajnie jest.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z