2
11.06.2024, 10:45Lektura na 2 minuty

Suicide Squad: Kill the Justice League dostanie jeszcze 3 sezony. WB Games obiecuje

Twórcy Suicide Squad: Kill the Justice League obiecują, że dokończą obiecaną roadmapę i gra otrzyma wszystkie atrakcje zapowiedziane na kolejne trzy sezony.

Suicide Squad: Kill the Justice League to klapa, co do tego nie ma raczej większych wątpliwości. Produkcja co prawda zebrała w miarę pozytywne recenzje, ale od początku wzbudzała mieszane uczucia, sprawiając wrażenie wymuszonej przez wydawcę gry-usługi. Niedawny raport Jasona Schreiera ujawnił, że tytuł przyniósł aż 200 mln dolarów straty. To ogromne pieniądze i chyba nikt by się nie zdziwił, gdyby twórcy w obliczu takiej katastrofy postanowili porzucić swój projekt, tak jak choćby EA zrobiło z Anthemem, a ostatnimi czasy: Microsoft z Redfallem.

Warner Bros. Games przekonuje jednak, że mimo wszystko nie odwróci się od Suicide Squad: Kill the Justice League i nie tylko dowiezie do końca trwający właśnie pierwszy sezon, lecz także zapewni graczom wszystkie atrakcje obiecane w planach rozwoju gry na kolejne trzy sezony. Sytuację potwierdził lakoniczną wypowiedzi przedstawiciel wydawcy na łamach Kotaku:


Suicide Squad dokończy obecnie zapowiedzianą roadmapę.


Dla przypomnienia: wspomniana roadmapa obejmuje cztery sezony, a każdy z nich ma zaoferować nową grywalną postać, poziom, skórki, broń oraz aktywności poboczne. W pierwszym sezonie dostaliśmy m.in. możliwość grania Jokerem. Szczegóły kolejnych atrakcji nie zostały na razie ujawnione, aczkolwiek jedną z następnych postaci według plotek będzie Mr. Freeze.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1885

Obserwujących9
Suicide Squad: Kill the Justice League
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Suicide Squad: Kill the Justice League

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze