1.11.2023, 15:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Remnant 2: Pierwsze DLC do gry na zwiastunie

W pierwsze rozszerzenie do drugiego Remnanta zagramy już niedługo.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Gunfire Games na ten moment może zaliczyć 2023 rok do udanych. Ich Remnant 2 cieszył się swego czasu bardzo dużą popularnością. W pewnym momencie udało się nawet wbić na szczyt listy bestsellerów Steama, a liczba graczy jednocześnie przebijała dwukrotnie najlepszy rezultat „jedynki”. Twórcy nie spoczęli na laurach i aktywnie pracowali nad poprawkami do gry. Za przykład posłuży niech tryb dla „słabych” pecetów oraz funkcja crossplayu. Kolejnym rezultatem prac Gunfire Games będziemy mogli nacieszyć się już niedługo.

Dziś twórcy opublikowali zwiastun pierwszego rozszerzenia o podtytule The Awakened King. Co będziemy mogli doświadczyć w ramach dodatku? Otrzymamy nową historię opartą o postać króla, którego umysł został zatruty. W związku z tym wszyscy, którzy wpadną na genialny pomysł walki przeciwko niemu, będą mieli lekko przekichane. Oprócz tego do gry trafi standardowo nowe wyposażenie bojowe, broń, przeciwnicy oraz bossowie. Dodatkowo, do Remnanta zostanie dodany nowy archetyp, Rytualista. Twórcy planują podzielić się szczegółami na ten temat bliżej premiery dodatku.

No właśnie, a kiedy premiera? Bardzo dobre pytanie, ponieważ mam dobre wieści. Remnant 2: The Awakened King zadebiutuje 14 listopada. Cena za jeden dodatek będzie oscylować w okolicy 10 euro. Jest to pierwsze z trzech rozszerzeń, które będzie można zakupić również w specjalnym zestawie za ok. 30 euro. DLC Bundle będzie dostępne w dniu premiery The Awakend King.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów472

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze