8.08.2023, 09:15Lektura na 2 minuty

Remnant II: Twórcy aktywnie pracują nad crossplayem

Reżyser Remnanta II z Gunfire Games na niedawnej sesji AMA potwierdził, że studio aktywnie pracuje nad dodaniem do gry funkcji crossplayu.


Patryk „Delighter” Żelazny

Remnant II zadebiutował zaledwie parę tygodni temu, a już można spokojnie mówić o sukcesie, jaki ta produkcja odniosła, i świetnych wynikach. Wciąż znajduje się w topce bestsellerów Steama – wcześniej wbiła się nawet na pierwsze miejsce – a do tego przyciągnęła do siebie dwukrotnie więcej graczy niż wydana w 2019 roku „jedynka”.

Podczas niedawnej sesji AMA (Ask Me Anything) na Reddicie David Adams, reżyser produkcji, odpowiedział na masę pytań związanych z Remnantem II. Dowiedzieć się możemy stamtąd wielu bardziej i mniej ciekawych rzeczy (jak na przykład tego, że ulubioną bronią Adamsa jest Cube gun – nie ma za co). Jedno z pytań odniosło się do potencjalnego dodania crossplayu do gry. I trzymać was już w niepewności nie będę: twórcy właśnie nad tym pracują.

Oczywiście wciąż nie wiadomo, kiedy zostanie dodany. Jak Adams przyznał, na niektórych platformach pojawiły się pewne problemy ze względu na konkretne wymagania, zatem na ostateczną implementację możliwe, że będzie trzeba poczekać.

Natomiast bez żadnych aktualizacji raczej nie zostaniemy. Developerzy rozpoczęli pracę nad pierwszym DLC zaraz po skończeniu głównej gry. Ponadto mają sporo planów odnośnie do produkcji i chcieliby urzeczywistnić.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze