31.07.2023, 12:45Lektura na 2 minuty

Remnant II podbija serca i portfele graczy. Top 10 bestsellerów Steama

Remnant II poszybował na pierwsze miejsce bestsellerów Steama i zbiera bardzo dobre opinie graczy.

Remnant 2 to świeżutka gra. Zadebiutowała zaledwie kilka dni temu i jest jedną z najważniejszych premier lipca. Jednak pomimo tak krótkiego stażu, udało jej się odnieść niemały sukces. Po pierwsze, trafiła na pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier na Steamie w zeszłym tygodniu, a po drugie, zbiera dobre opinie. Aktualnie na platformie Valve widnieje blisko 10 tysięcy bardzo pozytywnych ocen. Co to dużo pisać: miejsce jak najbardziej zasłużone, a warto zwrócić uwagę, że konkurencja też jest uczciwa.

W końcu drugie miejsce topki zajmuje Baldur's Gate III, czyli chyba największe i najlepiej zapowiadające się RPG (aktualnie jest we wczesnym dostępie). W produkcję zaangażowani są nawet specjaliści od scen intymnych, a sama gra ma zaoferować około 17 tysięcy wariantów zakończenia. Nie zapomnijcie zobaczyć zapowiedzi Ranafe, która osobiście pojechała do Belgii na pokaz studia Larian. Podium topki zamyka Battlebit Remastered, czyli prawdziwy czempion paru ostatnich tygodni.

 1. Remnant II,
 2. Baldur's Gate III,
 3. BattleBit Remastered,
 4. Call of Duty: Modern Warfare II,
 5. Grand Theft Auto V,
 6. Red Dead Redemption 2,
 7. Dave the Diver,
 8. Street Fighter 6,
 9. Rust,
 10. F1 23.

Na liście wciąż trzyma się też Dave the Diver, czyli inna niepozorna gierka, która okazała się prawdziwym hitem, zarówno wśród graczy, jak i recenzentów. Jest też najnowsze Call of Duty, GTA V, Red Dead Redemption 2 i kilku innych niemalże stałych bywalców.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze