6
1.02.2024, 10:15Lektura na 1 minutę

Gothic Remake: Twórcy chwalą się nowym Ognistym Jaszczurem

Alkimia Interactive stara się doprowadzić do końca prace nad nadchodzącym Gothic Remake. Tym razem twórcy chwalą się odmienionym jaszczurem.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Obecne wydarzenia w branży sprawiają, że przyszłość wielu firm jest bardzo niepewna. Tak na dobrą sprawę nie wiemy, czy następnego dnia nie obudzimy się w świecie, gdzie zabraknie naszych ulubionych twórców i ukochanej serii. Niedawno mogło tak stać się ze studiem Piranha Bytes, jednak twórcy twardo stoją przy stanowisku, że nigdzie nie zamierzają się wybierać. Z kolei prace nad nowym-starym Gothikiem, prowadzone przez Alkimia Interactive, cały czas trwają.

Dzięki temu dane nam było zobaczyć nowe grafiki. Tym razem twórcy uraczyli nas odświeżonym wizerunkiem Ognistego Jaszczura. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Alkimia zaszalała i na potrzeby produkcji sprawiła, że przeciwnikowi bliżej do miniaturowego smoka niż jaszczura.

Jak szybko będzie nam dane zmierzyć się z Ognistym Jaszczurem? Nie wcześniej niż w czwartym rozdziale remake’u Gothica, którego premiera zaplanowana jest na 2024 rok. W produkcję zagramy na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S. A więcej screenów z gry znajdziecie u Maćka Szymczaka.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów339

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze