2
17.11.2023, 19:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Diablo Immortal: Nadchodzi wielka aktualizacja, jeśli kogoś to jeszcze obchodzi

Diablo Immortal dostanie aktualizację Splintered Souls, największą od czasów... innej wielkiej aktualizacji.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Diablo Immortal, które rozgrzało społeczność do czerwoności w oczekiwaniu na Diablo IV, obecnie nie jest już raczej aż tak popularne (i zarabia... również mniej od nowej dużej części, co w przypadku mobilek może zaskakiwać). Dość jednak rzec, że na naszej stronie napisaliśmy wyjątkowo obszerną recenzję tej gry. Będący z serią za pan brat Krigor nie zostawił na jej systemach monetyzacji suchej nitki, podobnie jak Cubituss w gorzkiej analizie. Była też mowa o tym, że projektant trzeciej części sprzeciwiał się temu wydaniu... Ale dość już pastwienia się nad ideą smartfonowego spin-offu. Czeka go bowiem aktualizacja.

Jak się chwalą twórcy:


Zapowiedziano właśnie największą aktualizację w Diablo Immortal od czasów wprowadzenia klasy rycerza krwi i najnowszej przygody podczas Pielgrzymki Zgrozy.


...Czyli od lipca 2023.


Diablo Immortal Splintered Souls

Nowa aktualizacja przeniesie graczy do Góry Arreat z dodatku do Diablo 2. Nie ma co jednak liczyć na nostalgiczny powrót, ponieważ lokacja została całkowicie zniszczona przez moc Kamienia Świata i zwiedzamy to, co powstało na jej gruzach. I nie wygląda zbyt przyjaźnie dla przybyszy.

Do gry dojdą pok... pupile, które będą mogły walczyć i ewoluować. Zawalczymy z kolejną górą (heh) bossów. Oczywiście nie zabraknie też nowej przepustki sezonowej i rzeczy do kupienia w Phantom Markecie. Skin znowu przypomina bardziej potwora niż humanoida.

Aktualizacja trafi do nas przed świętami, gdzieś w połowie grudnia 2023. Strony zapowiadające przerwy techniczne w działaniu mobilki sugerują jednak, że będzie to po prostu 14 grudnia 2023.


W Diablo IV też trwa przyciąganie

W czasie jesiennej słoty na północnej i tej bardziej opłacalnej półkuli Blizzard nęci też użytkowników tygodniem bonusów w Diablo IV. Jeśli nie lubicie grindu a macie grę, być może ten tydzień pozwoli wam na trochę dobrej zabawy. Czeka nas też dodatek Vessel of Hatred. Być może znamy już pierwszą grywalną klasę w nim.

W cieniu tych wieści niezwykle doświadczony artysta firmy odszedł stamtąd po 32 latach.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze