Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077: Nowa łatka poprawia stabilność gry i usuwa błędy blokujące postępy

Witold środa, 14 kwietnia 2021, 13:33 News

No, przynajmniej najczęstsze z nich.

Jak już dobrze wiemy, CD Projekt nie zamierza odkładać Cyberpunka na półkę (deklaracja mało zaskakująca, no ale się nie czepiajmy), a firma dalej stara się doprowadzić wersję na PS4 do stanu, w którym zostanie dopuszczona do sprzedaży w PS Storze. Niedawno na serwery trafiła aktualizacja 1.2, od tego czasu studio zdążyło zaś poprawić jeszcze kilka rzeczy.

Już teraz pobrać możemy więc patcha 1.21, skupiającego się przede wszystkim na poprawie stabilności gry. Developerzy uporali się też (tzn. taką mamy nadzieję) z niektórymi błędami mogącymi zablokować ukończenie poszczególnych zadań.

Lista zmian jest całkiem spora (znajdziecie ją TUTAJ), ale nie wydaje się, by Sony uznało obecny stan produkcji na PlayStation 4 za zadowalający.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 15 kwietnia 2021, 8:15   Hagan
Ja również nie narzekam, miałem tylko jeden bug uniemożliwiający ukończenie zadania, po prostu trup cyberpsychopaty przeniknął przez teksturę podłoża i nie byłem w stanie go przeszukać. Może jeszcze problem sprawia jazda samochodem z widokiem z wnętrza - czasem po wyjeździe z tunelu w słoneczny dzień jest tak jasno, że praktycznie nic nie widać. Ale poza tym gra się wyśmienicie.
środa, 14 kwietnia 2021, 23:19   Arlekin
Oj tak, bardzo brakuje tu takich losowych zdarzeń przypadkowych w stylu policji ścigającej przestępcę lub natrafienie na strzelaninę pomiędzy gangami. Jasne, są takie sytuacje jednak to wszystko w ramach zadań lub pytajników do odhaczenia na mapie.
środa, 14 kwietnia 2021, 21:26   w1ntermu7e
I ja też się pod to podłącze, miasto wygląda na strasznie oskryptowane i bardzo bez życia :(
środa, 14 kwietnia 2021, 18:18   paintball_X
Tradycyjnie: przechodnie, tłumy i ruch uliczny są beznadziejne i potrzebują być poprawione. Poza tym ja różwnież świetnie się bawię.
środa, 14 kwietnia 2021, 17:23   WindsorIII
Gram na PS5 i jest super bez bubli i niedociągnięć! Watek główny jak i misje poboczne wciągają, ale reszta prostych zadań trochę przesadzona ilościowo odrzuca. Miasto jak i peryferia czasami robią wrażenie lecz ruch uliczny zwłaszcza na drogach sprawia wrażenie wyludnienia. Gra jest świetna jednak nie idealna, bo sprawia poczucie niedosytu. W Wiedźminie nie było takiego wrażenia tu czasami czuć sztuczność(ruch uliczny), ale ogólnie jest OK!

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Cyberpunk 2077: Microsoft zakończy specjalną politykę zwrotów gry

News
czwartek, 24 czerwca 2021

cyberpunk-2077-microsoft-zakonczy-specjalna-polityke-zwrotow-gry Zdaniem firmy gra jest już w wystarczająco zadowalającym stanie.

Komentarzy:
31

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
1

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
5

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
1

Trwalsze niż ze spiżu. Z R’lyeh, przez Avalon, aż do Osaki.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z