Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURSKonkurs „Outpost” Dmitry Glukhovsky – wygraj jedną z pięciu książek [ZAKOŃCZONY]

Ghost środa, 21 kwietnia 2021, 14:33 Konkurs
Outpost
Outpost

O kolejnej powieści Dmitrija Głuchowskiego już trochę pisaliśmy. Teraz czas na konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu egemplarzy książki. 

O samej powieści możecie przeczytac w TYM newsie a z naszą recenzją zapoznacie się TUTAJ

Aby wziać udział w naszym konkursie należy napisać, dlaczego to właśnie Wam powinniśmy wysłać tę książkę. Przy czym wypowiedź musi się zmieścić w jednym komentarzu a także zawierać wątki postapo oraz horroru. A jeśli do tego będzie humorystyczna to zwiększy to Waszą szansę na wygraną.

Na propozycje czekamy do niedzieli 18 kwietnia do godz. 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Spośród nadesłanych propozycji najbardziej spodobały nam się poniższe.

RafiXxX
Od czasu zamkniecia szkół i przedszkoli jestem zamkniety z dwoma małymi pot.... dziećmi prosze was pozwólcie mi załorzyć skafander i uciec w jakieś spokojniejsze miejsce jak powierzchnia wypełniona mutantami. Prosze!

Himiodzio
Od momentu przejścia na pracę zdalną, mój pokój zaczyna przypominać pomieszczenie znajdujące się na jednej ze stacji metro z uniwersum Glukhovsky&039;ego. Jeśli chodzi o tematykę horroru, to po zamknięciu obecnie zakładów fryzjerskich, wystarczy jeszcze niecały tydzień, a zacznę idealnie pasować jako straszydło w pokoju :). Co do samej książki, jestem ogromnym fanem Metro i całego uniwersum Metro, nie miałem okazji czytać nic innego od Glukovskyego, chętnie bym sprawdził jego kolejną "inną" pozycję

TukaKris
Gdy topniały lodowce... milczeliście.Gdy wybuchła pandemia... milczeliście.Gdy pojawili się pierwsi guzogłowi... milczeliście.Gdy jest konkurs i mam możliwość wygrania książki... Też będziecie milczeć?

Afterglow13
Koniec już blisko. Cywilizacja znalazła się nad przepaścią. Bezładne masy ruszą na łowy, mordując i plądrując wszystko, co napotkają na drodze. Ja nie będę jednym z nich. Jestem przygotowany. Posiadam niewielki, poręczny arsenał, plecak ucieczkowy i przede wszystkim dużo apokaliptycznej wyobraźni nabytej dzięki literaturze. Dzięki temu przetrwam. Choć brakuje mi jeszcze jednej pozycji, by mieć pewność. „Outpost” może zawierać coś, co przeoczyłem. Muszę to nadrobić. Od tego zależy moje przetrwanie. Pomóżcie.

xMarkol
W naszych czasach wszyscy książki mają gdzieś. Teraz za fajne zajęcie uważa się odstrzeliwanie kończyn ghulom, albo masakrowanie zmutowanej zwierzyny karabinem laserowym (co za barbarzyństwo!). Jestem chyba jedyną osobą w tym postnuklearnym świecie, która zbiera stare, „nie warte złamanego kapsla” książki, by potem spędzić miły wieczór na ich lekturze.Czemu to ja powinienem dostać książkę?Hmm.. czy wystarczy jeśli powiem, że nie wymienię jej od razu (jak prawdopodobnie zrobi reszta) na kilka papierosów?

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres ghost@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Outpost książka" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 18 kwietnia 2021, 23:20   xMarkol
W naszych czasach wszyscy książki mają gdzieś. Teraz za fajne zajęcie uważa się odstrzeliwanie kończyn ghulom, albo masakrowanie zmutowanej zwierzyny karabinem laserowym (co za barbarzyństwo!). Jestem chyba jedyną osobą w tym postnuklearnym świecie, która zbiera stare, „nie warte złamanego kapsla” książki, by potem spędzić miły wieczór na ich lekturze.
Czemu to ja powinienem dostać książkę?
Hmm.. czy wystarczy jeśli powiem, że nie wymienię jej od razu (jak prawdopodobnie zrobi reszta) na kilka papierosów?
niedziela, 18 kwietnia 2021, 21:51   maciekced
No więc chciałem sobie zamówić nową książkę D. Głuchowskiego, bo jestem wielkim fanem Metra (książki, nie tego środka komunikacji, bo nie mieszkam w Warszawie, więc nie jechałem nigdy). No więc zamówiłem Outpost, by po kilku dniach, cały w skowronkach, niesiony zbliżającym się poczuciem spełnienia, pognać do paczkomatu. W końcu dotarłem do stanowiska in[POST. A PO] tem otworzyłem skrytkę. A niech, to, nie ma książki. Toż to [HORROR] - pomyślałem. A to był dopiero początek splotu dziwnych wydarzeń...
niedziela, 18 kwietnia 2021, 21:31   Maresto
Życie przypomina mi życie Artema, bo ja też staram się, gdzieś pośród wszelkich zagłuszających czynników, jakimi są media odnaleźć ziarno prawdy obecnej epidemii. Włosy po chorobie tracę niczym Artem po kontakcie z promieniowanie, a niedawna śmierć mojej narzeczonej tylko uświadamia mnie, w jak złym świecie żyjemy. Na dzień dzisiejszy tylko literatura daje mi ukojenie i odsuwa w dal autodestrukcyjne myśli. Nie mam siły żyć, żyć w tym świecie pełnym nieprawdy, propagandy i selekcjonowania.
niedziela, 18 kwietnia 2021, 20:20   Afterglow13
Koniec już blisko. Cywilizacja znalazła się nad przepaścią. Bezładne masy ruszą na łowy, mordując i plądrując wszystko, co napotkają na drodze. Ja nie będę jednym z nich. Jestem przygotowany. Posiadam niewielki, poręczny arsenał, plecak ucieczkowy i przede wszystkim dużo apokaliptycznej wyobraźni nabytej dzięki literaturze. Dzięki temu przetrwam. Choć brakuje mi jeszcze jednej pozycji, by mieć pewność. „Outpost” może zawierać coś, co przeoczyłem. Muszę to nadrobić. Od tego zależy moje przetrwanie. Pomóżcie.
niedziela, 18 kwietnia 2021, 2:21   TaDam
[Bramy piekieł, perora do uciekiniera odpowiedzialnego za zbrodnię] Przyszedłeś tu sam, a miałeś rodzinę,
Im nic nie grozi - tak ci mówili,
Czyż nie ci sami, co w genach mieszali?
Eksperyment na ludziach, wiary odrobinę,
Próżny wierzyłeś,
Będzie lepiej niż było!
Dziś pod ziemią, byle nie w trumnie, Uciekłeś przed wojną, nie przed rodziną!
Żona pamięta, a KRYJÓWKĘ sam wskażę,
Eksperyment przeżyła... usłyszysz jej głos,
Chciałeś spokoju? Krzyknę, gdy wygram.
Rodziny się boisz? Wygrałem, OUTPOST!
sobota, 17 kwietnia 2021, 23:36   EnmaSama
Siedzę w post-apokalipsie dość długo głównie dlatego że piszę pracę licencjacką na ten temat. A książkę bardzo bym chciała by jej lektura na nudnych wykładach na Teamsie pomogła przetrwać mi te " promienne" studia (by później zostać napromieniowanym odpadem atomowym i próbować przetrwać w bunkrze kolejne lata z moim narzeczonym)
A element humorystyczny? Gdy wychodzę w masce już wiem co czuje Artem gdy brakuje mu filtrów ( a ja tak okrutnie trzymałam go do ostatniej chwili :(
sobota, 17 kwietnia 2021, 21:12   RoronoaZoro
Jestem w ciemnym pomieszczeniu. Czuję po zapachu, że nie jestem tu sam. Słyszę złowrogie warczenie, które pochodzi z mojego ciała. Czy to jakiś potwór, który chce wydostać się ze mnie? Czuję zapach morskiej bryzy. Możliwe, że gdzieś blisko mnie znajduje się morze. Tak - siedzę właśnie w toalecie po zjedzeniu zepsutej krewetki. Książka bardzo mi się przyda w tej trudnej walce jaką przyszło mi stoczyć. Może mieć ona w tej chwili dla mnie wiele zastosowań. Najgorsze jest to, że właśnie skończył mi się papier.
sobota, 17 kwietnia 2021, 19:01   rudaj1
Siedzę w bunkrze
Już nie mogę :(
Czuję w sobie wielką trwogę
Obok leżą poparzeni
Zmarli i uzależnieni
Serce wali mi rytmicznie
Myśli błądzą histerycznie
Dzieci płaczą resztką sił
Kto do jutra będzie żył?
Masek nie ma i jedzenia
Tlenu jeszcze na trzy tchnienia
Muszę wyjść w opary mgły
Kaszlę płaczę- los jest zly
Wybuch bomby zniszczył świat
Ile już minęło lat?
Wszędzie śmierdzi tak toksycznie
Zwłoki zmarłych takie liczne
Biegnę krzyczę sił mi brak
Tak się skończy dziś mój świat...
OUTPOST - S.O.S
sobota, 17 kwietnia 2021, 11:42   leszekm
Po apokalipsie moja randka wyglądałaby jak tani horror . Idąc na nią zebrałbym kwiaty, które swoim żywym promieniującym kolorem oświetlały by mi drogę. Ukochana upiekłaby szarlotkę ze sfermentowanych jabłek, co rozwiązało problem zakupu wina przeze mnie. Randkę spędziłbym z ukochaną na werandzie jej domu z najjaśniejszą gwiazdą w tle. Jesteśmy razem i mamy zapas sfermentowanych jabłek, które pozwalają zobaczyć światełko w tunelu. Przed pisaniem dalszego ciągu powstrzyma mnie książka „Outpost”.
piątek, 16 kwietnia 2021, 8:06   sukubulus
Nie pamiętam miękkości wiatru i jak szumią drzewa ani głosu drugiego człowieka na żywo, po roku w kwarantannie nawet nawet krzesło z ubraniami wydaje się strasznym wrogim potworem. Najgorsza jest jednak nuda, po kilku miesiącach nawet najstraszniejsze horrory wydają się banalne, zagrałem we wszystkie gry z moich bibliotek i przeczytałem wszystkie posiadane książki, nawet słownik języka polskiego wydawał się nad wyraz interesujący. Chętnie przeczytam i tę książkę ze względu na świetnego autora.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Konkurs „Polski e-sport” – wygraj jedną z pięciu książek [ZAKOŃCZONY]

News
środa, 24 lutego 2021

konkurs-polski-e-sport--wygraj-jedna-z-pieciu-ksiazek-zakonczony Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rodzimym e-sporcie, a zwłaszcza poznać historię jego powstania, sięgnij po książkę Karola Kopańko „Polski e-sport”. W naszym konkursie możesz wygrać jeden z pięciu egzemplarzy. 

Komentarzy:
19

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
0

A nie, to moja bohaterka w uroczym kostiumie!

Komentarzy:
7

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z