Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Hearthstone zabiera nas do Barrens [WIDEO]

Witold sobota, 20 lutego 2021, 0:49 News

W zapowiedziach znalazło się też miejsce dla nowego trybu.

Na Blizzconie nie mogło zabraknąć także i Hearthstone'a. Doskonale wiedzieliśmy, że podczas imprezy zostanie zapowiedziany kolejny dodatek – i wcale się nie rozczarowaliśmy.

Studio zabiera nas do doskonale znanego z WoW-a Barrens w ramach rozszerzenia Zahartowani przez Pustkowia.

Co dostaniemy? 135 kart, w tym 10 legendarnych najemników. Do tego pojawi słowo kluczowe: Obłęd (czyli efekt aktywowany, gdy stronnik po raz pierwszy przeżyje otrzymane obrażenia). W późniejszym czasie do gry trafi też tryb Najemnicy. Jak czytamy:

Hearthstone: Najemnicy to nadchodzący tryb dla jednego gracza oraz PvP, w którym gracze będą gromadzić potężne postaci – nowe i stare – z uniwersum Warcrafta, następnie awansować je i wystawiać do walki w emocjonujących, taktycznych bitwach. Premiera Najemników planowana jest na ten rok. Bliżej premiery udostępnimy więcej informacji na temat nowego trybu.

Więcej szczegółów:

Blizzard już jakiś czas temu zapowiedział też, że Hearthstone doczeka się niedługo formatu klasycznego pozwalającego grać nam w warunkach pamiętanych z 2014.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 20 lutego 2021, 13:47   gamingman21
Już koniec tego blizzconu? Czy jeszcze mają być jakieś zapowiedzi? Jeśli to tyle to bardzo słabo. Zerwałem z Hearthstonowym nałogiem, dałem radę wy też możecie :)
sobota, 20 lutego 2021, 10:54   KGI
Zdaje mi się, że Hearthstone zbytnio rozdrabnia swoją tożsamość. Wystarczy udoskonalać istniejące tryby, balans. Kiedy zniknie łatka "beta" z Ustawki? Być może trzeba byłoby udoskonalić mechanizm tych rozgrywek, bo np. w przypadku żywiołaków sprowadza się do bezmyślnego kupowania.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W jednej z nich rośnie szyja, w drugiej nos, a w trzeciej serce.

Komentarzy:
3

Karol Kopańko, autor książki „Polski e-sport”, prezentuje w bardzo obszernym artykule sylwetkę Marcina „Jankosa” Jankowskiego – utalentowanego i utytułowanego zawodowego gracza w League of Legends.

Komentarzy:
1

God of War na PS5 jest dokładnie tym, czego mogliśmy oczekiwać po jednej z najwybitniejszych gier poprzedniej generacji – najlepszym doświadczeniem, jakie obecnie może zaoferować nowa konsola Sony.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z