5.04.2024, 17:00Lektura na 1 minutę

Hearthstone: Ustawka dostanie tryb umożliwiający grę w duetach

Najnowsza aktualizacja do Hearthstone’a umożliwi granie w popularną Ustawkę w duetach.

Już 16 kwietnia do Hearthstone’a zawita aktualizacja związana ze startem siódmego sezonu. Główną atrakcją update’u będzie możliwość grania w popularną Ustawkę w dwuosobowych drużynach. Gracze będą współdzielić punkty zdrowia z sojusznikami oraz zyskają możliwość podawania sobie kart za drobną opłatą (1 sztuka złota). W menu wyboru ustawki pojawi się opcja gry w duecie, gdzie będziemy mogli zaprosić znajomego do wspólnej zabawy.

Nowy tryb umożliwia również stworzenie drużyny z losowo dobranym graczem. Wraz z aktualizacją do karcianki Blizzarda dodane zostanie także 5 bohaterów i 20 kart, z których skorzystamy jedynie w ramach nowego trybu. Za rozgrywkę otrzymywać będziemy m.in. baśniowe elementy ozdobne i dodatkowe skórki. Warto mieć na uwadze, że wraz ze startem nowego sezonu wszystkie rankingi zostaną zresetowane. Więcej informacji na temat dwuosobowych Ustawek znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów282

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze