Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSKonkurs Cyberpunk 2077 - wygraj oficjalną książkę o świecie gry [Zakończony]

Ghost piątek, 18 grudnia 2020, 8:48 Konkurs
Cyberpunk 2077 książka
Cyberpunk 2077 książka

W księgarniach jest dostępna jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077. W naszym konkursie pięć osób ma szansę wygrać jej egzemplarz. 

Dark Horse Books oraz CD PROJEKT RED, twórcy komputerowej serii Wiedźmin, przedstawiają Cyberpunka 2077 – obszerne studium wiedzy o uniwersum gry.

Cyberpunk 2077 to bogato ilustrowany przewodnik, który przeniesie cię do futurystycznej, tętniącej życiem metropolii Night City – centrum akcji nowej gry CD PROJEKT RED.

Ta starannie przygotowana pozycja zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o historii, postaciach i świecie długo oczekiwanej gry. Wkrocz w rok 2077, do świata, gdzie przemoc, ucisk i cybernetyczne wszczepy są nie tylko codziennością, lecz także koniecznymi środkami do osiągnięcia celu. Odkrywaj poszczególne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologiach jutra, poznając cyberwszczepy, broń i pojazdy Cyberpunka 2077.

Aby wziąć udział w konkursie, w jednym komentarzu wyjaśnij, czym jest Cyberpunk. Piątka autorów najciekawszych odpowiedzi otrzyma „Jedyną oficjalną książkę o świecie gry”.

Na propozycje czekamy do środy 9 grudnia do godz. 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Po długiej selekcji zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące propozycje.

kaakuuzuu
Cyberpunk to nie tylko przyszłość. To styl życia, ideologia, filozofia. To potrzeba znalezienia samego siebie. Potrzeba dostosowania się do systemu, do otaczającego nas świata nieskończonych możliwości, do nowoczesnego, kolorowego świata technologii i maszyn, który swoim światłem przyćmiewa prawdziwy obraz szarej i brutalnej rzeczywistości. Rzeczywistości, w której dążymy do stania się maszyną, często kosztem własnego człowieczeństwa.

Ratke
Cyberpunk jest tym, do czego jako społeczeństwo dążymy. Czy słusznie? Chcemy przecież dalszego rozwoju technologii, ale jednocześnie musimy pamiętać, jakie niesie on zagrożenia. Często kierujemy się konsumpcjonizmem, ale zawierzenie swojego życia potężnym korporacjom nie może skończyć się dobrze. Cyberpunk to swoista wróżba - dla jednych zachęta, a dla innych przestroga. Znaczeń jest jednak więcej - aktualnie dla wielu to po prostu cenna lekcja cierpliwości. Jednak przede wszystkim, Cyberpunk to styl.

gamingman
Cyberpunk to futurystyczna wizja przyszłości, w której człowieczeństwo oraz technologia przeplatają się,  stanowiąc nierozerwalną parę. Jak jung i jang wzajemnie wypełniają się, tworząc jedność i jednocześnie coś wspanialszego niż każde z osobna.

CoVert
Cyberpunk to nastoletni ja, czytający z wypiekami na twarzy opowiadania Dicka i wielu mi podobnych. To godziny i dni spędzone przy pierwszym Deus Exie. To setki przeczytanych nocą stron w internecie na temat spisków rządów i wielkich korporacji. To opad szczęki po pierwszej projekcji Blade Runnera i odkryciu, że jest to dzieło zupełnie inne niż książkowy pierwowzór. Cyberpunk to my. A jeżeli przegram, to moja żona dopiero mi pokaże, co to prawdziwy cyberpunk, bo nie mam dla nie prezentu na Gwiazdkę:(

Shana
Cyberpunk to coś, co zarówno przeraża jak i intryguje, bo czy da się połączyć wszczepy, technologię, ciało i umysł w jedno, wciąż przy tym pozostając człowiekiem? Czy może człowieczeństwo kończy się ingerencją technologii w nasze ciała i umysły? Cyberpunk próbuje nakłonić nas do zadawania pytań i szukania odpowiedzi, które choć odrobinę uchylą rąbka tajemnicy.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres ghost@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Cyberpunk książka" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, RPG, CD Projekt RED, CD Projekt,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 18 grudnia 2020, 20:08   Eglab
literacki*, nie wiem czemu przepuściłem takiego babola ;)
piątek, 18 grudnia 2020, 20:07   Eglab
@skurczybyczek666 to co opisałeś to transhumanizm. Cyberpunk to gatunek artystyczny i literadzki.
piątek, 18 grudnia 2020, 11:50   skurczybyczek666
Brawa dla zwycięzców.
piątek, 18 grudnia 2020, 9:50   szydl0
Tak zupełnie BTW: Super, że Ghost wrócił! :)
piątek, 18 grudnia 2020, 9:29   2real4game
Następnym razem zwiększajcie dwukrotnie to co chcecie wpisać jako termin wyłonienia zwycięzców.
środa, 9 grudnia 2020, 23:43   skurczybyczek666
Czym jest Cyberpunk? To przekroczenie limitów człowieczeństwa. To synteza istoty ludzkiej z nieożywioną materią. Na takim symbiotycznym podłożu wyrasta neo-człowiek: organizm zdolny do głębszego wniknięcia w otaczającą rzeczywistość. Wyższe skoki, nadzwyczajna kondycja, nadnaturalna siła, zespolenie świadomości z elektroniką, dosłownie dzielenie się myślami, przeżyciami i uczuciami, przeszczepianie umysłu. Materia dająca możliwość wyjścia ponad ograniczenia materii.
środa, 9 grudnia 2020, 23:12   Lepaj1
To coś bardzo ponurego, pełnego gangów, nielegalnych substancji, cybernetycznych wszczepów, antyludzkich korporacji sprawujących władzę i neonowych aglomeracji miejskich w których burżuje żyją na bardzo wysokim poziomie, kosztem plebsu głodującego w zapadłych slumsach, do których wzrok służb nie sięga, gdzie codziennie ktoś kogoś zabija na zmianę przy użyciu futurystycznych karabinów i średniowiecznej broni białej. Aha, bo ja miałem opisywać Cyberpunk a nie Brazylię. Z resztą nieważne, nie widzę różnicy.
środa, 9 grudnia 2020, 23:04   forest88
Cyberpunk wyraża lęk przed tym, co jest i tym, co będzie. Do czego doprowadzi nas brak sprzeciwu wobec zdehumanizowanych korporacji przejmujących rolę państw.
środa, 9 grudnia 2020, 22:52   PlumpBear
Pierwszy seksbot: Wiesz jak to jest na cyberpanka?
Drugi seksbot: He, he, nie wiem, powiedz!
Pierwszy seksbot: On obala flaszkę, coś tam próbuje, a ona, że trzeci raz już ją głowa boli.
środa, 9 grudnia 2020, 22:48   KilIjoy
Kiedy słyszę "Cyberpunk", widzę futurystyczną architekturę, całą aglomerację pełną neonów oraz cybernetycznych elementów wprowadzonych do samej urbanistyki. Społeczeństwo zaś, chcąc wpasować się w ten nowy wystrój, upodabnia się do zrobotyzowanego otoczenia. Pojawiają się przedstawiciele tutejszej ludności, wyglądający jak żywcem wyjęci z komiksów czy książek o zabarwieniu sci-fi. Cywilizacja upodobała sobie cybernetykę, więc nic dziwnego, że często nie wiesz, czy patrzysz na człowieka czy humanoida.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z