Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sekiro: Shadows Die Twice – Już w tym tygodniu pomożemy innym graczom i pokonamy bossów w ramach trybu wyzwań [WIDEO]

Witold poniedziałek, 26 października 2020, 8:43 News

To wszystko znajdziemy w darmowej aktualizacji.

Hidetaka Miyazaki doskonale wie, czego od niego wymagamy. Jego najnowsze dzieło różni się co prawda wyraźnie od poprzednich produkcji From Software, ale nikomu to w niczym ostatecznie nie przeszkadzało. Sekiro sprzedało się w końcu w 5 milionach egzemplarzy i wygrało szereg nagród, udowadniając, że studio nie samymi Soulsami żyje.

Półtora roku po premierze gra doczeka się teraz darmowej aktualizacji, dzięki któremu przejdzie drobną metamorfozę. Przede wszystkim zyskamy możliwość ograniczonego kontaktu z innymi ludźmi – w dowolnym momencie nagramy do pół minuty naszej rozgrywki, by potem udostępnić ją pozostałym graczom. Pozwoli to innym np. znaleźć ukryty przedmiot. Pomysł prosty, ale w Sekiro każda pomoc się przyda.

Produkcja wzbogaci się też o tryb wyzwań, pozwalający walczyć nam z pokonanymi już wcześniej bossami. Dla najambitniejszych czeka również Gauntlets of Strength, seria potyczek, w których naszym celem będzie pokonanie przeciwników bez ani jednej śmierci.

Aktualizacja Sekiro: Shadows Die Twice na serwerach pojawi się 28 października.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 26 października 2020, 15:02   Pul
Uwaga, podaję sposób na Demona nienawiści: cały czas krążysz w JEDNYM kierunku (nie pamiętam czy to było prawo czy lewo) przyklejony do jego nóg, odpowiednio czasem raz naciskasz unik, a czasem dwa razy, używasz zwykłego ataku, odbiegasz tylko jak robi atak z upadkiem, jeśli Ci ucieknie, to jak najszybciej, biegniesz z powrotem przykleić się do jego nóg. Jak zrobi ognisty krąg to zostań w jego centrum. PS: Gwizdek ulepszony o pierścień malkontenta, obezwąłdnia na chwilę tego bossa, ale ja nie używałem.
poniedziałek, 26 października 2020, 14:41   YogoWafel
@gamingman21 dla mnie Isshin jest o tyle ciężki, że ma tak dużo faz, no nie mogłem bydlaka utłuc. Demon of Hatred też mi sprawiał spore problemy, więc już się poddałem. Ale najwięcej czasu spędziłem/zmarnowałem na drugim Owlu i tej nieszczęsnej małpie, chyba żadna gra mnie tak nie wku...rzyła jak te dwa bossy w Sekiro.
poniedziałek, 26 października 2020, 14:31   Pul
SPOILER SPOILER SPOILER@gamingman21
Pokonałem wszystkich bossów podczas pierwszego przejścia, a bossa z zakończenia Shury pokonałem na nowym profilu, nie na ng+. Ostateczny boss - Geni(Isshin, święty miecza)chiro, droga Tomoe zajął mi najdłużej - około 10h ciągłych podejść, ale za najtrudniejszego bossa uważam Sowę (ojca). Demona nienawiści uważam za łatwego(mniej niż 20 podejść; nieblokowany hitbox i czytelny sposób).
poniedziałek, 26 października 2020, 14:23   Pul
@YogoWafel
Nic z nowych funkcjonalności, nie pomoże Ci w pokonaniu ostatniego bossa, chyba, że masz na myśli dotarcie do tego celu łącznie z resztą zaległegłej rozgrywki, ale po miesiącu od premiery został wprowadzony patch: buffujący niektóre specjalne ataki, zwiększający czestotliwość wypadania niektórych przedmiotów jak konfettii, nerfujący Płonacego Byka, nie pamiętam, czy też nie łatwość zatrucia Elity. Ja na szczęście przeszedłem grę dokładnie przed wprowadzeniem tej łatki.
poniedziałek, 26 października 2020, 14:03   Pul
... Wszystko wskazuje na to, że będzie 3 lub 4 ,,nowych" bossów. Na zwiastunie i w informacji ujawniony został Genichiro Ashina, z drugiego spotkania, z nowym zestawem ruchów, nie wiem czy te ruchy będą zawierały się w dodatkowej fazie, czy też będą dodane do zestawu znanej. Może być tak, że jeden z 3/4 ,,nowych" bossów, będzie fuzją dwóch - nie sądzę, ale jest taka możliwość.
poniedziałek, 26 października 2020, 13:47   Pul
Z tego co rozumiem, na podstawie przetłumaczonego z japońskiego posta z PlayStation .Blog, będą 4 ścieżki ,,boss rush" do wyboru, każda odpowiadająca innemu zakończeniu gry, lub też 3 ścieżki(to ma sens, bo dwa z tych czterech zakończeń różnią się tylko wyborem opcji na końcu gry) i czwarta ścieżka zawierająca wszystkich bossów tamtych trzech scieżek i pieciu dodatkowych(w sumie 17 bossów).
Każda ze ścieżek ,,boss rusha" kończy się bossem, który posiada nową, unikalną fazę lub formę. ...
poniedziałek, 26 października 2020, 13:25   gamingman21
ostatniego bossa można cheesem pocisnąć. są mocniejsi od niego, ale to przy kolejnych zakonczeniach możesz odkryć. i tamtych już się tak nie da obejść.
poniedziałek, 26 października 2020, 12:22   YogoWafel
O, może z pomocą uda mi się wreszcie utłuc ostatniego bossa

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z