Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sekiro: Shadows Die Twice – 5 milionów sprzedanych kopii, aktualizacja wprowadzi szczątkowy multiplayer

Witold czwartek, 30 lipca 2020, 9:19 News

Ale spokojnie, bossów wciąż będziemy musieli pokonać sami.

Unikatowy tryb wieloosobowy był jedną z cech, które pozwoliły Soulsom odnieść światowy sukces. Pozostawione na ziemi wiadomości od innych graczy, duchy ukazujące ostatnie chwile towarzyszy naszej niedoli, potrafiące przyprawić o zawał serca fantomy i w końcu możliwość przyzwania sobie na pomoc drugiego (a także trzeciego i czwartego) człowieka – to wszystko sprawiało, że choć produkcje From Software są zdecydowanie tytułami singlowymi, nigdy nie czujemy się w nich całkowicie samotni.

Sekiro to zmieniło, rezygnując zupełnie z jakiegokolwiek multiplayera. Zresztą to m.in. właśnie z tego powodu jest ono dla wielu osób trudniejsze od Soulsów – nie ważne jak będziemy zdesperowani, nikt nam z odsieczą nie przyjdzie. Pewnym jest więc zaskoczeniem najnowsze ogłoszenie studia w sprawie darmowej aktualizacji, która zostanie wydana 29 października.

Ta doda niemało nowości. Przede wszystkim wspomniany tryb wieloosobowy, choć wyłącznie bierny. Podczas rozgrywki w dowolnym momencie będziemy mogli nagrać do 30 sekund naszych działań i udostępnimy je innym wraz z pisemną wiadomością. Nikt więc nam w walce nie pomoże, ale tego rodzaju rady (np. ukazujące położenie jakiegoś skrytego przedmiotu) na pewno ułatwią życie. Oglądanie i ocenianie takich duchów nagrodzi nagrywającego odnowieniem życia.

Weteranów Sekiro ucieszy jednak bardziej możliwość zawalczenia za pośrednictwem posążków rzeźbiarza z dowolnym pokonanym wcześniej bossem. Prócz tego najbardziej doświadczeni wezmą udział w szczególnie trudnych wyzwaniach Gauntlets of Strength. W ramach aktualizacji otrzymamy też nowe stroje.

From pochwaliło się również, że Sekiro: Shadows Die Twice od momentu premiery w marcu 2019 zakupiło ponad 5 milionów osób.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 31 lipca 2020, 22:38   devalion
@Pul
Trzy dni z nim walczyłem, w końcu padł, ale oba starcia z Sową były koszmarem.
czwartek, 30 lipca 2020, 17:33   Pul
@Dan2510 Graj tak, żeby odblokować sekretną drugą walkę z bosem na końcu wspomnienia w Hiracie, bo moim zdaniem ten boss jest trudniejszy niż ostateczny głównej fabuły z dobrego zakończenia. A największa przyjemność Sekiro polega na pokonywaniu tych ,,niemożliwych" bossów.
czwartek, 30 lipca 2020, 14:07   gamingman21
edit: skilli miało być. auto korekta na tablecie rządzi.
czwartek, 30 lipca 2020, 14:06   gamingman21
w sumie to nawet do połowy nie dolazles. ja mam platyne i nie mam zamiaru wracać, ale świetne doświadczenie i fun. polecił bym ci zrobić wszystkie zakończenia gry na new game plus, jest łatwiej bo już więcej skoki i broni masz odblokowanych.
czwartek, 30 lipca 2020, 12:41   Dan2510
Właśnie ogrywam po raz drugi żeby dokończyć. Za pierwszym razem doszedłem do SPOJLER .... małpiszona;)
Fajne są jeszcze pozniej klimaty, sporo grania? :)

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z