Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Saber Interactive pracuje nad kilkoma nowymi tytułami

Piotrek66 czwartek, 30 kwietnia 2009, 15:03 News
Saber Interactive - logo
Saber Interactive - logo

Twórcy Timeshifta, studio Saber Interactive, pracuje obecnie nad kilkoma nowymi tytułami. Wszystkie mają wykorzystać technologię Havok Destruction.

Andrey Iones, jeden z przedstawicieli firmy, stwierdził, że wykorzystanie jej pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. "Implementacja Havok Destruction pozwoli naszej ekipie łatwo i szybko zintegrować sekwencje zniszczeń, kompleksowe niszczenie obiektów (…) w naszych nadchodzących tytułach, co zajęłoby znacznie więcej czasu i byłoby prawie niemożliwe do osiągnięcia bez Havoka" – oświadczył Iones.

Niestety nie podał żadnych szczegółów na temat kolejnych dzieł studia. Prawdopodobnie dowiemy się czegoś na najbliższych targach E3.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Saber Interactive,

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z