Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Saber Interactive pracuje nad kilkoma nowymi tytułami

Piotrek66 czwartek, 30 kwietnia 2009, 15:03 News
Saber Interactive - logo
Saber Interactive - logo

Twórcy Timeshifta, studio Saber Interactive, pracuje obecnie nad kilkoma nowymi tytułami. Wszystkie mają wykorzystać technologię Havok Destruction.

Andrey Iones, jeden z przedstawicieli firmy, stwierdził, że wykorzystanie jej pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. "Implementacja Havok Destruction pozwoli naszej ekipie łatwo i szybko zintegrować sekwencje zniszczeń, kompleksowe niszczenie obiektów (…) w naszych nadchodzących tytułach, co zajęłoby znacznie więcej czasu i byłoby prawie niemożliwe do osiągnięcia bez Havoka" – oświadczył Iones.

Niestety nie podał żadnych szczegółów na temat kolejnych dzieł studia. Prawdopodobnie dowiemy się czegoś na najbliższych targach E3.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Saber Interactive,

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z