Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Valorant: Omen wychodzi z cienia... i zaraz wchodzi do niego z powrotem [WIDEO]

Witold piątek, 24 kwietnia 2020, 17:11 News
PC

Riot chwali się kolejnym bohaterem.

Project A, znany już od jakiegoś czasu jako Valorant, można chyba nazwać co najmniej udanym przedsięwzięciem. Od momentu rozpoczęcia testów gra rządzi niepodzielnie na Twitchu (oczywiście w dużej mierze dzięki powiązaniu dostępu do bety z oglądaniem streamów), a z tygodnia na tydzień gra w nią coraz więcej osób. Trudno co prawda teraz spekulować, czy ostatecznie uda się jej zostać z nami na dłużej (chociaż słabnąca pozycja Overwatcha tworzy na pewno lukę na rynku), jednak w tej chwili Valorant radzi sobie bardzo dobrze.

Riot przygotowując się z wolna do pełnoprawnej premiery, nieustannie podgrzewa atmosferę wokół produkcji. Tradycyjnie już otrzymaliśmy filmik prezentujący możliwości kolejnego z bohaterów. W dzisiejszym odcinku główną rolę gra Omen.

Valorant wyjdzie z bety latem 2020.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 24 kwietnia 2020, 20:42   ermo3
Ależ to jest...MIAŁKIE. Kolejna nowa gra, która wygląda jakby nie zrodziła się w głowach ludzi, a jedynie wyskoczyła jako wynik pracy sztucznej inteligencji. Zero ducha, zero oryginalności, zero głębi. Taki Blizzard mimo sztampowej rozgrywki Overwatcha chociaż chociaż zadbał o cinematiki, dawał skrawki lore i dorzucił nieco charakteru postaciom. Tutaj nie widze absolutnie nic.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z