Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Blizzard: Za wcześnie, by mówić, czy Blizzcon się odbędzie

Witold piątek, 10 kwietnia 2020, 8:53 News

Fani mogą się odrobinę niepokoić.

Gracze nie mogą narzekać w tym roku na brak wolnego czasu – obecna sytuacja doprowadziła do tego, że kalendarze mamy na najbliższe miesiące właściwie puste. Zresztą nie tylko najbliższe, ponieważ nie możemy być pewni, czy w sierpniu odbędzie się Gamescom (tzn. jakiś odbędzie się na pewno), a organizatorzy wrześniowego Minecraft Festival podjęli decyzję o odwołaniu imprezy już na samym początku pandemii.

Jeszcze jakiś czas temu kwestia tego, czy w listopadzie będzie miał miejsce Blizzcon, nie budziła żadnych wątpliwości – niestety, mimo pewnych sukcesów w walce z COVID-19 wciąż jesteśmy dalecy od szczęśliwego zakończenia, a wizja 2020 bez żadnych branżowych imprez wcale nie jest taka abstrakcyjna. Studio poruszyło więc ten temat, przygotowując swoich fanów na ewentualność, że tegoroczna edycja może odbyć się w innych warunkach, niż planowano. Tak naprawdę całość oficjalnego komunikatu sprowadza się do jednego zdania:

Chociaż wszyscy mamy nadzieję, że sytuacja będzie wyglądać lepiej w dalszej części roku, najważniejsze jest to, iż w tym momencie jest za wcześnie, aby stwierdzić, czy BlizzCon 2020 będzie możliwy do zrealizowania.

Firma zaznaczyła też, że potrzebuje paru miesięcy, aby ocenić należycie szanse i przygotować różne scenariusze. Jak na razie przygotowania do imprezy idą normalnym torem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Blizzard,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 11 kwietnia 2020, 4:07   Quel
Ta impreza przynosi im dodatkowy dochód wiec z punktu widzenia biznesowego jest im potrzebna. A co do fani-drony, co to w ogolę za opinia. Ja np. zażądałem zwrotu za W3 Reforged, ale dobrze się bawiłem w Diablo 3 i dalej bawię w WoW. Hearthstone to najpopularniejsza karcianka na rynku. Nie zapominajmy o Overwatch - cos mi mówi, ze to tez najlepszy hero shooter na rynku. Ich moba, mocno spóźniona, tez ma swoich fanów - mnie te trzy akurat nie interesują. To jestem fanem dwóch pierwszych czy dronem?
piątek, 10 kwietnia 2020, 22:30   DETHKARZ
Ta impreza jest im już niepotrzebna.
piątek, 10 kwietnia 2020, 11:06   Maciejka01
@gimemoa Niestety tak. Ale nie można nazwać ich fanami. Bardziej drony które będą kupowały byle co nie zastanawiając się ani nie ukazując nawet krztyny krytycznego myślenia.
piątek, 10 kwietnia 2020, 9:38   gimemoa
Pytania typu "to oni jeszcze mają fanów????" za 3,2,1...

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

World of Warcraft podwoił liczbę abonentów od premiery Classica; remastery od Activision w drodze

News
piątek, 7 lutego 2020

world-of-warcraft-podwoil-liczbe-abonentow-od-premiery-classica-remastery-od-activision-w-drodze Dowiedzieliśmy się także, że jeszcze w tym półroczu ruszą testy alfa Diablo Immortal. A do tego w 2020 pojawi się nowe Call of Duty, ale chyba nikogo to nie zaskakuje.

Komentarzy:
17

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z