Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gamescom: Decyzja na temat losów imprezy w maju, na pewno odbędzie się co najmniej edycja cyfrowa

Witold środa, 1 kwietnia 2020, 13:18 News

Nie zostaniemy więc bez odpowiedniej liczby zwiastunów i zapowiedzi.

Od momentu odwołania E3 cała uwaga graczy skupiła się na sierpniowym Gamescomie w Kolonii. Do imprezy jeszcze kilka miesięcy, ale to, co w lutym wydawało się właściwie pewne, dzisiaj staje pod znakiem zapytania. W końcu przed chwilą poinformowano, że tegoroczny QuakeCon w ogóle się nie odbędzie – a przecież oba eventy miały dzielić jedynie kilka tygodni.

Organizatorzy postanowili już teraz podjąć stosowne kroki, przygotowując się na różne możliwe scenariusze rozwoju pandemii. Przede wszystkim podjęto decyzję o rozszerzeniu rozpoczynającej targi gali Opening Night Live. Wiemy także, że Gamescom z pewnością odbędzie się przynajmniej w formacie cyfrowym i to w zaplanowanym terminie od 25 do 29 sierpnia – nie ma mowy o żadnym przekładaniu daty. Tak samo potraktowana zostanie konferencja developerów: devcom (22–24 sierpnia).

W połowie maja organizatorzy wraz z władzami państwowymi przyjrzą się sytuacji związanej z pandemią i zdecydują, czy impreza ostatecznie odbędzie się na miejscu. Nawet w takim wypadku nie zabraknie odpowiednich zabezpieczeń mających na celu ochronę zdrowia gości. Ponieważ wszystko to uzgodniono z głównymi wystawcami, jak na razie przygotowania do wydarzenia idą normalnym torem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: GamesCom,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 2 kwietnia 2020, 16:36   tupolew519
Mam nadzieję, że to kolejny prima aprillisowy żart.
środa, 1 kwietnia 2020, 16:06   Muidus
już dziś mogli by dać zaległe materiały z poprzednich imprez

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Gamescom oficjalnie tylko cyfrowy, Opening Night Live wciąż w planach

News
piątek, 17 kwietnia 2020

gamescom-oficjalnie-tylko-cyfrowy-opening-night-live-wciaz-w-planach Organizatorzy obiecują, że impreza pozostanie sercem gamingu.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Soundbary nie muszą być drogie – szczególnie te, które ustawiamy na biurku przed komputerem. Creative Stage towarzyszył mi przez ostatnie pół roku. Oto garść wrażeń, jakie sprzęt pozostawił przez ten czas.

Komentarzy:
9

Bezkompromisowa zabawa w 4K.

Komentarzy:
10

...i LG 27GN950 wychodzi ta sztuka bardzo dobrze.

Komentarzy:
6

W tym roku World of Tanks, niezwykle popularna gra free-to-play online, obchodzi swoje 10. urodziny. Świętowanie trwa już dobre pół roku i powoli zbliża się do końca, jednak wciąż jest czas, by... zgarnąć kilka prezentów!

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z