Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Autorzy DayZ tworzą nowy survival, a Microsoft organizuje Inside Xbox

Witold wtorek, 7 kwietnia 2020, 18:00 News

Oprócz tego: twórcy Apex Legends ogromnymi fanami cross-playu, w końcu działające Last Oasis, The Sims 4 z potencjalnymi opcjami wspólnego grania oraz Project xCloud w kolejnych krajach.

Nie uwierzycie, ale twórcy Apex Legends są wielkimi fanami cross-playu i uważają go za rzecz niezwykle ważną. W wywiadzie z Game Informerem Dusty Welch i Chad Grenier zdradzili, że „osobiście bardzo by chcieli” dodać możliwość wspólnej zabawy osób z różnych platform – zresztą sytuacja ta dotyka także i ich samych, bo panowie z chęcią grali by razem w drużynie, a w tej chwili nie mogą. Cóż, piłeczka jest po ich stronie, fani raczej protestować nie będą.


Chmura Microsoftu, Project xCloud, zmierza na kolejne rynki, powoli zbliżając się do naszych granic. W najbliższych miesiącach firma rozszerzy swoją usługę o 11 państw z Europy Zachodniej, w tym m.in. Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Szwecji czy Holandii. Krok po kroku przyjdzie i pora na Polskę.


Autorzy słynnego DayZ, Brian Hicks i Dean Hall, ogłosili, że ponownie będą ze sobą współpracować. Hicks dołączył bowiem do RocketWerkzm, studia Halla. Firma przygotowuje teraz „ogromną (niezapowiedzianą) grę survivalową”. Czekamy z zainteresowaniem.


Panie i panowie, wiekopomne wydarzenie – po fatalnym starcie polskie Last Oasis w końcu działa. Poinformowali o tym sami twórcy, dla których z pewnością nie były to łatwe tygodnie. Najgorsze już (miejmy nadzieję) za nimi, a ten intrygujący survival sprawdzić możecie TUTAJ.


The Sims 4 doczeka się w ciągu najbliższych kilku miesięcy trzech dodatków... no, tak naprawdę to jednego Dodatku (koniecznie z wielkiej) oraz Pakietu Akcesoriów i Pakietu Rozgrywki. Co ważniejsze, twórcy pracują nad „wspólną rozgrywką bez wychodzenia z domu” (ale nie chodzi o multiplayer).


Już dzisiaj o 23:00 odbędzie się kolejny Inside Xbox, na którym usłyszymy o Grounded (nowej grze Obsidianu), Gears Tactics, przyszłości Sea of Thieves i nowościach związanych z Game Passem. Wielkich ogłoszeń się nie spodziewamy, ale obejrzeć nie zaszkodzi.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 8 kwietnia 2020, 10:51   Quel
Zarejestrowałem się do xCloud. Zobaczymy czy mi przyślą zaproszenie. Porównam to do GeForce NOW, które opłacam.
środa, 8 kwietnia 2020, 6:20   Winograd
haha, trzeba będzie obserwować, jaką nową grę robi Dean Hall, żeby wrzucić to coś na czarną listę i broń boże nie kupić przypadkiem.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z