Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld War Z: Niespodziewanie Epic podarował nam kolejną „darmówkę” [WIDEO]

Cursian czwartek, 26 marca 2020, 16:38 News

Ruszył także crossplay.

World War Z spotkało się z dość chłodnym odbiorem ze strony recenzentów i graczy, w przypadku PC zbierając recenzje na średnim poziomie odpowiednio 70% i 6/10. W tym wypadku nie przełożyło się to jednak na sprzedaż, która przerosła oczekiwania twórców i już rok temu przebiła 2 miliony egzemplarzy. Być może dzieje się tak także dlatego, że twórcy wytrwale pracują nad nowymi atrakcjami. Niedawno do gry dodano tryb Hordy, teraz udostępniono wreszcie crossplay pomiędzy PC a Xboksem (PS4 zostało niestety na lodzie, ale ma się to zmienić „w przyszłości”).

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapolować na zombiaki, macie teraz świetną okazję, bo obok cotygodniowych „darmówek” niespodziewanie otrzymaliśmy też możliwość bezpłatnego pobrania World War Z. Link znajdziecie TUTAJ. Macie czas do 2 kwietnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 2 kwietnia 2020, 13:40   RaveN69
Gra jest naprawdę fajna ale bardzo często grając w trybie CO-OP ze znajomymi któregoś z nas po prostu wyrzucało z rozgrywki, po czym czekał jak ten osioł na koniec rundy. Nie wiem czy to wina serwerów, czy samej gry, ale z chęcią się dowiem dlaczego tak jest.
sobota, 28 marca 2020, 0:08   DETHKARZ
@gimemoa W takim razie idź kupić HOB'a, które epic da za darmo w następnym rzucie. Kupisz? Wątpię. Na pewno było sporo takich co kupiło WWZ w tym miesiącu czy roku i nie wiedzieli, że gra będzie za darmo.
piątek, 27 marca 2020, 12:28   taz159357
@gimemoa A ja po części rozumiem. Kiedyś kupiłem AC4 na promicji za 35 zł, a tydzień później ubi rozdawało grę za darmo. Oj nie małe było moje wkurzenie.
piątek, 27 marca 2020, 8:21   gimemoa
@DETHKARZ Nie rozumiem tego toku rozumowania "ci co kupili na premierę muszą być nieźle wkurzeni". Kupili, pograli, bawili się dobrze więc dlaczego mają być wkurzeni? Ba, powinni być zadowoleni bo dzięki temu będzie teraz jeszcze więcej osób do grania.
czwartek, 26 marca 2020, 23:07   goliat
Ciekawa oferta, jedna z pierwszych gier eksluzywnych na Epic Games Store, przypisałem do konta, za darmo,nie zaszkodzi sprawdzić.
czwartek, 26 marca 2020, 22:28   DETHKARZ
Heh, ci co kupili na premierę muszą być nieźle wkurzeni. Tam nie ma sensu kupować skoro potem dają za darmo.
czwartek, 26 marca 2020, 20:53   lee32147
@Aqwet Może w końcu przestaną wykupywać gotowe gry na wyłączność a sami zaczną coś tworzyć i wydawać.
czwartek, 26 marca 2020, 20:51   Aqwet
Lepiej napiszcie, że Epic będzie teraz także walczył z monopolem... wydawców i powołuje własne wydawnictwo, które będzie zlecało robienie gier. https:www.gram.pl/news/2020/03/26/utworzono-epic-games-publishing-epic-games-nowym-wydawca-warunki-dla-deweloperow.shtml
czwartek, 26 marca 2020, 18:58   HeklusDwa
@down Da się samemu.
czwartek, 26 marca 2020, 18:39   brylas1973
Da się w to grać samemu czy tylko w kooperacji?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

World War Z doczekało się trybu Hordy [WIDEO]

News
czwartek, 19 grudnia 2019

world-war-z-doczekalo-sie-trybu-hordy-wideo Takiego w stylu Gearsów znaczy, bo hordy zombie były tam zawsze.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
0

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z