Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World War Z: Moda na żywe trupy trwa w najlepsze [WIDEO]

Cursian środa, 22 maja 2019, 16:46 News

Opinie na temat gry nie są przesadnie przychylne, a mimo to sprzedaje się fenomenalnie.

Nie jest żadną tajemnicą, że siła marki robi swoje, a w ostatnich tygodniach najjaskrawszym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest przygotowane przez Saber Interactive World War Z. Kooperacyjna strzelanka o zombiakach zbiera nieprzesadnie pochlebne recenzje (w zależności od platformy średnia ocen waha się od 67 do 74%, przy czym opinie graczy są jeszcze bardziej nieprzychylne), a mimo to sprzedaje się rewelacyjnie. Niedawno informowaliśmy was o tym, że pecetowa wyłączność dla Epic Games Store nie przeszkodziła tytułowi w znalezieniu miliona nabywców. Wbrew temu, co można było się spodziewać, nie był to jednorazowy wyskok, bo wciąż znajdują się nowi chętni. Obecnie na PC, XBO i PS4 szaleją już ponad 2 miliony łowców zombie. Paramount Pictures, właściciel praw do marki, poinformował, że World War Z okazało się tym samym jednym z największych sukcesów, jakie firma kiedykolwiek odniosła w dziedzinie gier.

Wspominając o Saber Interactive, nie wypada zapominać, że jeden ze współzałożycieli firmy poinformował niedawno o planach odświeżania Half-Life’a 2. Valve odmówiło zgody, argumentując, że jeśli kiedykolwiek zdecyduje się na przywrócenie grze dawnej chwały, zrobi to we własnym zakresie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 23 maja 2019, 8:16   Sejman
Do tego dochodzi okres wydania gry, nie oszukujemy się jakby World's War Z wydano np. w wrześniu to gra odeszłaby szybko w niebyt.
czwartek, 23 maja 2019, 8:14   Sejman
Jakby gra kosztowała 250 zł to tak różowo że sprzedażą by nie bylo, a tak za te kilka dyszek można spróbować. No i na pewno pomogła głośna licencja. Bardziej mnie ciekawi ile z tych 2 milionów kopii to aktywne konta.
środa, 22 maja 2019, 22:46   Sabi
@Aqwet Biorąc pod uwagę, że twórcy płacili streamerom za pokazywanie tytułu bo po pierwszym tygodniu oglądalność spadła o jakieś 80%, to chyba nie jest zbyt różowo. Ale jeżeli chcesz mieć konkretne dane to proszę - https:www.game-debate.com/news/26978/world-war-z-sold-1-million-copies-in-a-week-250k-sales-through-epic-games-store - 250k na PC więc bez rewelacji, jednak tytuł jest praktycznie konsolowy na ten moment. Po prostu wziąłem pierwszy link z wyszukiwarki.
środa, 22 maja 2019, 22:44   KOZAKPL
gra kosztuje 29 zł.... to też ma wpływ
środa, 22 maja 2019, 22:22   gimemoa
Bo jest niedosyt na gry do koopa. A Valve śpi.
środa, 22 maja 2019, 19:36   ZygfrydQ
Kupiłem i pograłem chwilę, po czym poleciał zwrot.
Generalnie gra się przyjemnie, pierwsze ujrzenie ogromnej fali zombie nacierających na nasze pozycje sprawia niemałe wrażenie. Niestety, łatwo mieć problem gdy trafimy na nieogarniętych/trollujących graczy, a boty nie są dobrymi towarzyszami. Przypuszczam, że gdybym miał sprawdzoną ekipę do stałej gry, to bawiłbym się przednio.
środa, 22 maja 2019, 17:44   Aqwet
I nadal nie wiadomo ile z tej liczby to PC

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z