Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rogue Company: Sieciowy shooter wydawany przez twórców Smite’a na nowych fragmentach rozgrywki [WIDEO]

Cursian środa, 25 marca 2020, 15:50 News

W krainie latających (i wybuchających) noży.

Od czasu kiedy znane ze Smite’a Hi-Rez ogłosiło, że zamierza wydać przygotowywanego przez First Watch Games sieciowego shootera upłynęło już tyle przepełnionych ciszą miesięcy, że zdążyłem zupełnie zapomnieć o jego istnieniu. Nie dziwi więc, że marketingowcy uznali, że najwyższy czas przypomnieć światu o Rogue Company. Gra ma trafić na Switcha, PS4, XBO i PC jeszcze w tym roku – w ostatnim przypadku wyłącznie za pośrednictwem sklepu Epica.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, możemy liczyć na kilka trybów PvP, między innymi takich, które są skierowane do dwu i czteroosobowych drużyn. W ich skład będą wchodzili bohaterowie obdarzeni unikalnymi mocami: ktoś będzie potrafił wyciszyć własne kroki i łatwiej podkradać się do rywali, ktoś inny ciśnie wybuchowym nożem i tak dalej. Zerknijcie na zapis rozgrywki:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 25 marca 2020, 23:26   DETHKARZ
Na szczęście idzie jako ex epica. Więc sukcesu nie widzę.
środa, 25 marca 2020, 18:31   LordPoland
O, kolejny crap LowRezu do zamkniecia.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Rogue Company: Hi-Rez wyda pecetową wersję swego shootera za pośrednictwem Epic Games Store [WIDEO]

News
sobota, 7 września 2019

rogue-company-hi-rez-wyda-pecetowa-wersje-swego-shootera-za-posrednictwem-epic-games-store-wideo Pokazano też nowy zwiastun aktorski i fragmenty rozgrywki.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
7

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
1

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z