Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation: W najbliższym czasie prędkość pobierania gier może nieco zwolnić

Witold środa, 25 marca 2020, 8:45 News

Winnym oczywiście sytuacja w Europie i przeciążenie sieci.

W dniach, w których prawie cała Europa zmuszona jest siedzieć w domach (oprócz osób niemogących sobie na to pozwolić), szczególnie narażona na obciążenie jest sieć. Świadomy tego Thierry Breton, unijny komisarz ds. rynku wewnętrznego UE, apelował do mieszkańców kontynentu, aby oglądali wideo w internecie w niższej niż zazwyczaj jakości. Naprzeciw jego apelom wyszedł Netflix, obniżając jakoś streamingu na najbliższy miesiąc. Podobnie postąpił YouTube, a w ich ślady idą również inne firmy.

Europejski oddział PlayStation oświadczył właśnie, że użytkownicy konsol firmy mogą doświadczyć w najbliższych tygodniach drobnych niedogodności przy pobieraniu gier (tj. jeszcze większych niż zazwyczaj).

Granie w gry wideo pozwala graczom z całego świata nawiązywać kontakty z rodziną i przyjaciółmi oraz cieszyć się tak bardzo potrzebną rozrywką w tych niepewnych czasach. Sony Interactive Entertainment współpracuje z dostawcami usług internetowych w Europie w celu zarządzania ruchem pobierania plików, aby pomóc zachować dostęp do internetu całej społeczności.

Uważamy, że ważne jest, abyśmy zrobili wszystko, by rozwiązać problemy związane ze stabilnością internetu, ponieważ niespotykana liczba osób praktykuje social distancing i staje się coraz bardziej zależna od dostępu do internetu.

Gracze mogą odczuć nieco wolniejsze lub opóźnione pobieranie gier, ale nadal będą cieszyć się normalną rozgrywką. Doceniamy wsparcie i zrozumienie ze strony naszej społeczności oraz cały jej wkład; podejmujemy te działania, aby zabezpieczyć dostęp do internetu dla wszystkich.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: PlayStation,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 25 marca 2020, 12:33   GGrzebyk
PS4 zawsze okropnie wolno pobierało ale przoduje i tak nintendo switch. Najlepsze są te aktualizacje np. GT Sport gdzie żeby dodać parę samochodów trzeba ściągać praktycznie całą grę na nowo w aktualizacji. Mam wrażenie że to przez wolne dyski a w nintendo slabej karcie sieciowej.
środa, 25 marca 2020, 11:56   fanthomas212
Nieco wolniejsze? NIECO? 10 RAZY WOLNIEJSZE CO NAJMNIEJ
środa, 25 marca 2020, 11:55   fanthomas212
Mi zwolnił chyba do kilkudziesięciu kilobajtow na sekundę. Teraz to wiedźmina pobiorę w przyszłym roku
środa, 25 marca 2020, 11:13   tommy50
A cenę PS+ adekwatnie dziady obniża? Czy tylko sobie koszty obniżają i mają dobrą wymówkę?
PSN nigdy nie ściągał pełnym łączem jak np Steam, więc oni zawsze mieli obniżone transfery.Nawet nie włączam PS4, teraz na siedzenie w domu lepiej się stareńki Xbox 360 z kinectem (dla dzieci) sprawdza niż obecne konsole.
MS ma chociaż gamepass, a co ma Sony? No tak obniżenie obniżonych transferów :-)P.S. na pytanie, dlaczego mam PS4 skoro narzekam, anondla ekskluzywnych gier na płytach :)
środa, 25 marca 2020, 9:26   ja0lek
Zawsze wszystko mi się pobierało strasznie wolno na PS 4. Skoro ma być jeszcze gorzej to chyba wstrzymam się na razie z nowymi grami :p

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
0

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z