Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

DayZ: Darmowy weekend z grą Bohemia Interactive

Witold piątek, 14 lutego 2020, 11:53 News
pc

Oprócz tego bezpłatnie wypróbować możemy też kuzyna Dead by Daylight.

Głośne DayZ od Bohemia Interactive jest równie nieumarłe jak zombie gnębiące nielicznych pozostałych przy życiu mieszkańców Czarnorusi. Gra zaczynała przed ośmioma laty jako mod do Army II, a dzięki ogromnej popularności, jaką się cieszyła modyfikacja, jej twórca, Dean Hall, dołączył do czeskiego studia w celu stworzenia pełnoprawnej produkcji.

DayZ okazało się niemałym hitem, a od czasu premiery (po pięciu latach we wczesnym dostępie) gracze wciąż spędzają w niej chętnie swój czas. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, o co chodzi z tym całym wieloosobowym survivalem, w którym wszystko i wszyscy chcą nas zabić, twórcy mają dla was świetną okazję. Do końca weekendu (17 lutego do 19:00) możemy bowiem wypróbować DayZ za darmo. Grę znajdziecie TUTAJ.

W tym samym czasie możemy też sprawdzić bezpłatnie mniejszą produkcję, Last Year, którą najłatwiej porównać do Dead by Daylight. Jeżeli więc lubicie takie klimaty, tytuł możecie pobrać W TYM MIEJSCU.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 14 lutego 2020, 12:51   ermo3
Przed siedmioma laty wydano alphę Standalone'a. Mod był w obiegu od początku 2012.
piątek, 14 lutego 2020, 12:35   Terminus223
Last Year to martwa gra,szkoda bo miała potencjał. Przed darmowym weekendem max 80-100 osób online

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
23

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z