Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Na serwerach testowych wylądował właśnie drużynowy deathmatch [WIDEO]

Cursian czwartek, 13 lutego 2020, 15:56 News

Jest przeznaczony dla dwóch ośmioosobowych drużyn.

Na testowe serwery pecetowej wersji PUBG-a trafiła łatka 6.2, a wraz z nią tryb Arcade, który oferuje odrobinę oddechu od klasycznej formuły battle royale. W przyszłości możemy spodziewać się wielu różnych form rozrywki, ale póki co można sprawdzić jedynie drużynowy deathmatch w formule 8 na 8. Zwycięża ta ekipa, która dwukrotnie jako pierwsza zaliczy 50 zabójstw, bądź ma ich więcej po 10 minutach. Potyczki toczą się na siedmiu mapach, będących wycinkami doskonale znanych fanom miejscówek. Dostępny jest wyłącznie tryb FPP. Popatrzycie zresztą na zwiastun:

Oprócz nowego trybu łatka 6.2 wprowadza też szereg pomniejszych poprawek w interfejsie użytkownika czy balansie broni. Zainteresowanych szczegółami zapraszam TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

PUBG: Koronawirus powodem przełożenia turnieju w Berlinie

News
poniedziałek, 10 lutego 2020

pubg-koronawirus-powodem-przelozenia-turnieju-w-berlinie Epidemia ma już wpływ na życie w naszym bezpośrednim sąsiedztwie.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
23

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z