Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAnthem: BioWare potwierdza, że grę czeka prawdziwa rewolucja

Cursian poniedziałek, 10 lutego 2020, 20:40 News

„Anthem 2.0” okazał się więc czymś więcej niż plotką.

Anthem zebrał od graczy i recenzentów prawdziwe baty, w przypadku pecetów odnotowując średnią ocen na poziomie odpowiednio 40 i 60%.Tak naprawdę mało kto był jednak chyba zdziwiony, bo nastroje wokół gry nigdy nie były przesadnie optymistyczne. Dalekosiężne plany EA wobec sieciówki BioWare dość szybko spełzły więc na niczym i otwarcie przyznano, że jej finansowy wynik był dla firmy sporym rozczarowaniem.

Pomijając już karkołomne tempo prac – w pewnym momencie mówiono nawet o tym, że w 12 miesięcy zrobiono grę, nad którą powinno się pracować 6 lat – najoczywistszymi grzechami wydają się być mało odkrywczy pomysł na rozgrywkę i ślamazarne tempo wprowadzania kolejnych atrakcji. Wydaje się, że twórcy dostrzegli jednak wreszcie problem, bo od jakiegoś czasu pracują nad kompletną przebudową swego dzieła.

W opublikowanym na oficjalnej stronie BioWare wpisie Casey Hudson poinformował, że jego ekipa pilnie wsłuchiwała w sugestie graczy i postanowiła nadać swemu dziełu zupełnie nowe oblicze. W nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się zmian w samym rdzeniu rozgrywki, co oznacza między innymi bardziej satysfakcjonujący system progresji i ciekawsze nagrody. Znacznie więcej czasu poświęcone też będzie testom, a frajda z rozgrywki stanie się celem numer jeden (nie można tak było od początku?). Zmian ma być tak wiele, że ciężko mówić o aktualizacji czy nawet dodatku. Hudson nie sprecyzował, co to dokładnie oznacza, ale niejako potwierdził zeszłoroczne doniesienia o Anthem 2.0. Kiedy w niego zagramy? Póki co nie wiadomo.

Zgodnie ze starą zasadą zanim będzie lepiej, musi być jednak gorzej. W najbliższym czasie fani Anthema muszą więc zapomnieć o większych nowościach, bo BioWare zamierza porzucić koncept sezonów i zamiast tego ograniczyć się do wydarzeń okolicznościowych i podobnych drobiazgów. Zaoszczędzone w ten sposób moce przerobowe mają zostać użyte do wspominanego generalnego remontu. Kwestią otwartą pozostaje to, czy nie zdecydowano się oby na niego zbyt późno, ale o tym przekonamy się dopiero, gdy nowy Anthem ujrzy światło dzienne.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 12 lutego 2020, 5:51   Janek500
Raczej "Anthem 1.0", czyli wyjście z wczesnego dostępu.
środa, 12 lutego 2020, 1:25   naxster
Właśnie dlatego jestem negatywnie nastawiony do praisowania Hellow Games za przebudowę NMS. Bo TO będzie efekt, wypuszczanie niedorobionych, tworzonych na kolanie gniotów i patrzenie "co się przylepi". Oj Anthem wzbudził złość? Spoko przebudujemy, może w międzyczasie spróbujecie NFS Heat?". Nie ma szans by była afera przy każdym, a te które nie będa miały afery zostaną w swym protostanie bronione przez fanbojów "hurr jeszcze to spatchuja i w ogóle to nie jest tak źle, patrz na anthema"
wtorek, 11 lutego 2020, 22:56   DETHKARZ
Rewolucja jest potrzebna w BioWare, a nie w grze.
wtorek, 11 lutego 2020, 17:48   CzlowiekKukurydza
No i teraz wewnętrzna cebula się odzywa. Mogłem kupić za 15zł gdy miałem okazję i czekać na upgrade. Jakby coś nie wyszło to byłbym 15zł do tyłu. Teraz z racji ogłoszenia mniej lub bardziej oficjalnie wersji 2.0, ceny pewnie zaczną znowu skakać.
wtorek, 11 lutego 2020, 9:44   paintball_X
Myślę że EA nie zamknęło Bioware tylko dlatego że nie chcą kontynuować mema. Ale zamkną. To tylko kwestia czasu.
wtorek, 11 lutego 2020, 9:34   Danon666
Taaa jasne, uwierzę jak zobaczę
wtorek, 11 lutego 2020, 9:15   Shaddon
@sytrus2007
Miałbyś coś przeciwko przedstawieniu stosownych danych na potwierdzenie tej równie śmiałej co głupiej tezy? Śmiało, poczekamy.
wtorek, 11 lutego 2020, 9:13   Equisetum
Czyli jednym słowem chcą wyjąć zgniłego trupa z trumny, przypudrować, zrobić makijaż, przebrać w nowe ciuchy i wmawiać ludziom, że gość żyje? Zaraz znowu wyląduje w trumnie gdzie jego miejsce. Anthemowi nic nie pomoże.
wtorek, 11 lutego 2020, 8:25   Dantes
@gimemoa ME Andromeda jednym graczom się podoba a drugi nie jednak nie zmienia to faktu, że mogła wyjść jeszcze lepiej :)
wtorek, 11 lutego 2020, 6:47   sytrus2007
EA to pazerne i chciwe dziady ktorzy latwym kosztem co roku wydaja gowniane i odgrzewane kotlety, nie mniej jednak ich gry sprzedaja sie bardzo dobrze bo gimbusy ich tego nauczyli. Gdyby gimby zaprzestali kupna gier of EA to napewno robiliby lepsze gry. Watpie aby to sie zmienilo.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

BioWare: Studio przygotowuje „Anthem 2.0” i nowego Mass Effecta

News
poniedziałek, 18 listopada 2019

bioware-studio-przygotowuje-anthem-20-i-nowego-mass-effecta Do dwóch razy sztuka?

Komentarzy:
24

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z