Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Destiny 2: Bungie nawiązało współpracę z Twitch Prime

Witold czwartek, 30 stycznia 2020, 14:22 News

Dla użytkowników tego drugiego oznacza to comiesięczny deszcz przedmiotów w grze.

Nie każdy związek jest szczęśliwy i chyba najlepszym tego dowodem była relacja Activision oraz Bungie. Głośny transfer ze stajni Microsoftu miał zmienić nasza branżę na dobre, a twórcy Halo obiecywali grową rewolucję i zupełnie nowe spojrzenie na rozrywkę. Ostatecznie otrzymaliśmy Destiny – produkcję przyzwoitą, acz z pewnością nieprzełomową – a stosunki między firmami zaczęły się powoli psuć. Wydana ponad dwa lata temu „dwójka” trafiła co prawda w gusta graczy, jednak bez wątpienia wydawca wiązał większe nadzieje, podpisując blisko dekadę wcześniej umowę – stąd gdy drogi Bungie i Activision w końcu się rozeszły, żadna ze stron chyba przesadnie nie płakała.

Dla samego Destiny 2 oznaczało to przeprowadzkę na Steama i przy okazji przejście na model Free to play. Nie da się zaprzeczyć, że był to strzał w dziesiątkę – tytuł załapał się do grona najpopularniejszych gier 2019 platformy, a same serwery z trudem radziły sobie z napływem chętnych do zabawy. Produkcja od tego czasu przeżywa renesans, dostając również regularnie nową zawartość. Teraz Bungie poinformowało o podjęciu współpracy z Twitchem, czego efektem są specjalne nagrody dla posiadaczy konta Prime we wspomnianym serwisie.

Każdy z graczy, który posiada aktywne członkostwo na wspomnianej platformie, otrzyma nagrody w Destiny 2 pod postacią comiesięcznej skrzynki ze sprzętem. Znajdziemy w niej cztery nagrody: egzotyczne bronie, Duchy, statki, Wróble, emotki oraz zdobienia broni z poprzednich sezonów. Na pierwszy ogień pójdą: Reżim SUROS, zdobienie Cios znienacka, egzotyczna obudowa Ducha mniejszego horyzontu oraz egzotyczny statek niezabezpieczone/PROTEST. Powyższy ekwipunek dostępny będzie od dziś do 25 lutego.

Jeżeli posiadacie Twitch Prime, konto możecie połączyć z Destiny 2 w tym miejscu. Samego Prime'a możecie zaś wypróbować tutaj (oprócz produkcji Bungie znajdziemy w nim bonusy do m.in. Borderlands 3, Apex Legends, Rainbow Six Siege czy League of Legends..

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
21

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
13

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z