Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Subnautica: Ponad 5 milionów sprzedanych egzemplarzy

Witold środa, 15 stycznia 2020, 8:41 News

Blisko drugie tyle kopii trafiło do graczy za darmo.

Produkcja Unknown Worlds wystarczająco udowodniła chyba sceptykom, że Early Access może naprawę mieć sens. Subnautica zaczynała skromnie, stając w szeregu z dziesiątkami innych survivali, jednak gdy na rynek trafiła jej ostateczna wersja, gracze byli po prostu zachwyceni. Tytuł zgarnął garść nominacji i został nawet pecetową grą roku 2018 podczas Golden Joystick Awards – wszystko to, jak się zdaje, zasłużenie. 

Pierwsza gra z serii poradziła sobie jednak nad wyraz dobrze. Studio poinformowało, że pierwsza Subnautica sprzedała się w liczbie 5,23 miliona sztuk na wszystkich platformach. Wbrew mojej pierwszej sceptycznej myśli nie wliczono w to darmowych egzemplarzy tytułu rozdawanych w Epic Games Store. Jak już to wiedzieliśmy, w okresie tamtej promocji dzieło Unknown Worlds pobrano ponad 4,5 miliona razy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 stycznia 2020, 21:36   goliat
Ukończyłem ją parę dni temu, jednak parę bugów może w niej zdenerwować na PC, w biomie lawowym bardzo często zdarzało się, że wpadałem za teksturę, przy jakieś aktualizacji jak wczytywało się grę będąc w seamoth lub kombinezonie prawn zaczęło trząść postacią przez co ginęła, wyjście to szybko wyskoczyć z takiego pojazdu albo zapisywać grę nie będąc w środku wspomnianego wyposażenia.
środa, 15 stycznia 2020, 18:05   Debosy
Świetna gra.
środa, 15 stycznia 2020, 16:03   enki
I dobrze.
środa, 15 stycznia 2020, 9:35   witold
@TesterGier Ach, pewnie, że się pomyliło! Przed pierwszą kawą nie powinno się niczego pisać, zawsze to powtarzam. Poprawione, dzięki!
środa, 15 stycznia 2020, 9:11   TesterGier
Cooo? Skąd info, że 30 stycznia 2020 jest premiera Below Zero 1.0? Nigdzie w oficjalnych źródłach nie ma takiej informacji. Coś mi się wydaje, że Witoldowi pomyliło się ze startem Early Access 30 stycznia 2019:)

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

G2A: Nie zapłacimy. W 2013 nawet nie istnieliśmy

News
środa, 14 sierpnia 2019

g2a-nie-zaplacimy-w-2013-nawet-nie-istnielismy Czyżby więc twórcę Subnautiki nieco poniosło?

Komentarzy:
28

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

…czyli growe podsumowanie zeszłego tygodnia. Wstydliwe, ale tylko częściowo.

Komentarzy:
8

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z