Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Legends of Runeterra: Otwarta beta LoL-owej karcianki jeszcze w styczniu [WIDEO]

Witold poniedziałek, 13 stycznia 2020, 8:57 News

Pretendent do gatunkowej korony wejdzie na ring już zaraz.

Niby wszyscy dobrze wiedzieliśmy, że Riot planuje powiększyć uniwersum League of Legends o kolejne produkcje, jednak obchody 10-lecia ich sztandarowej gry zaskoczyły chyba wszystkich. Oprócz całej góry projektów we wczesnym stadium rozwoju (w tym bijatyki czy potencjalnego konkurenta Diablo) studio pokazało swoją karciankę, Legends of Runeterra. Od tamtej pory niektórzy szczęśliwcy mieli okazję spędzić z nią nieco czasu, ale tylko przez krótki czas.

W końcu jednak zagrać będą mogli wszyscy chętni. Firma ogłosiła, że już zaraz rozpoczną się otwarte testy beta. W ramach nich stoczymy oprócz zwykłych starć również potyczki rankingowe. Dodatkowo nasza lista znajomych z LoL-a zostanie automatycznie przeniesiona do LoR-a. Jako że twórcy chwalą się, iż ich produkcja nie jest pay-to-win (boosterów nie kupimy za prawdziwe pieniądze) – zamiast tego otrzymamy całe multum kosmetycznych modyfikacji, emotikonek etc. Dowiedzieliśmy się także o nadchodzących rozszerzeniach, które w ciągu najbliższego roku dodadzą do gry nowe regiony, mechaniki oraz bohaterów.

Pecetowa beta rozpocznie się 24 stycznia o 20:00. Wszyscy, którzy zarejestrują się do niej w tym miejscu przed 20 dniem tego miesiąca, zagrają już 23 stycznia (również o 20:00).

Na starcie Legends of Runeterra nie będzie niestety dostępne po polsku, ale twórcy już zapowiedzieli, że pracują nad naszą rodzimą wersją językową.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Nowa produkcja Riot Games to hardkorowa karcianka! [WIDEO]

News
środa, 16 października 2019

nowa-produkcja-riot-games-to-hardkorowa-karcianka-wideo Legends of Runeterra to hardkorowy konkurent dla Hearthstone'a i Magic: the Gathering Arena. Powstawał od trzech lat w tajemnicy, a już od dziś wybrańcy będą mogli testować pierwszą betę.

Komentarzy:
12

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Otwarta beta drugiej pełnoprawnej gry Riotu hula już od piątku i daje z siebie naprawdę wiele. 

Komentarzy:
6

Dzisiaj same perły – gry, o których musieliście słyszeć, nawet jeżeli nie mieliście okazji się z nimi bliżej zapoznać.

Komentarzy:
8

Myśl na dziś: W nauce języka angielskiego jest taki dziwny moment, kiedy już rozumieją cię Hinudsi, ale jeszcze nie Anglicy.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z