Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Convergence: A League of Legends Story – Platformówka w uniwersum znanej Moby [WIDEO]

Witold sobota, 14 grudnia 2019, 10:49 News

Coś dla fanów Ekko.

Podczas The Game Awards 2019 Riot zapowiedział swój pierwszy tytuł przeznaczony dla pojedynczego gracza w świecie LoL-a – Ruined King. Jest to jednak dopiero poczatek singlowej ofensywy, za którą odpowiadać będzie specjalny wydawniczy oddział firmy, Riot Forge.

W całym tym zamieszaniu trailerów, koncertów Green Daya i scenek z Muppetami przegapiliśmy drugą skromną zapowiedź. Convergence: A League of Legends Story będzie dwuwymiarową platformówką, w której pokierujemy manipulującym czasem Ekko (dobrze znanego fanom Moby).

Double Stallion we współpracy z Riot Games wypuszczą swoją grę na pecetach i konsolach w bliżej niesprecyzowanej przyszłości.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z