Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gothic II: Kroniki Myrtany – Posłuchajcie muzyki tworzonej przez profesjonalną orkiestrę [WIDEO]

Cursian niedziela, 8 grudnia 2019, 22:32 News
pc
Gothic 2
Gothic 2

Muzycy i autorzy moda dopilnowali, by nagrania nawiązywały do klimatu serii.

Wygląda na to, że twórcy Kronik Myrtany na dobre otrząsnęli się już po problemach związanych z niegdysiejszym rozłamem, bo prace nad szalenie ambitnym modem zdają się iść w dobrym kierunku. Na początku września mogliśmy zobaczyć spory fragment rozgrywki, zaś teraz do sieci trafił filmik zdradzający kulisy prac nad ścieżką dźwiękową.

Muzykę do Kronik Myrtany nagrano przy wsparciu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, a stworzyła ją profesjonalna orkiestra Andante's Inferno. Zarówno muzycy jak i członkowie SoulFire dbali o to, by efekt ich prac jak najbardziej nawiązywał do utworów z dwóch pierwszych odsłon Gothica, ale jednocześnie nie bali się wprowadzać nowych brzmień. Co ciekawe część instrumentalistów i śpiewaków deklaruje, że zna serię gier o Bezimiennym, więc wydaje się, że fani nie muszą obawiać się o efekt końcowy. Pierwszą opinię mogą zresztą wyrobić sobie już teraz – wystarczy tylko obejrzeć poniższy materiał.


Pierwsza część Kronik Myrtany ma trafić w nasze ręce w przyszłym roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 grudnia 2019, 19:23   GeDo
No no fajne.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Gothic II: Kroniki Myrtany – Prawie dwie godziny rozgrywki [WIDEO]

News
sobota, 28 marca 2020

gothic-ii-kroniki-myrtany--prawie-dwie-godziny-rozgrywki-wideo Mógłbym się wysilać z bardziej krzykliwym tytułem, ale sądzę, że w przypadku tego projektu nie ma takiej potrzeby.

Komentarzy:
12

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z