Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGothic II: Kroniki Myrtany – Zaprezentowano kilka minut rozgrywki [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 9 września 2019, 17:09 News
pc

Akcja pierwszej części toczy się 10 lat przed wydarzeniami z „jedynki”.

Historia Dziejów Khorinis, czyli jednego z najambitniejszych modów do Nocy Kruka (w projekt zaangażowali się nawet popularni aktorzy głosowi z oryginału) jest długa i dość skomplikowana. Najprościej mówiąc jakiś czas temu w odpowiedzialnej za niego ekipie doszło do rozłamu. Część ekipy zachowała prawa do świata gry i wszystkiego, co udało się stworzyć grafikom, zaś reszta posiada pierwotne wersje nagrań aktorów głosowych oraz oryginalną nazwę (tworzy pod nią własny projekt).

Jeśli chodzi o Kroniki Myrtany, mod będzie podzielony na kilka części, a akcja pierwszej toczy się na wyspie Archolos, dziesięć lat przed wydarzeniami z „jedynki”. Premiera dopiero w przyszłym roku, ale już dziś możecie zobaczyć fragmenty rozgrywki. Przy okazji zdradzono też plany na najbliższą przyszłość, dotyczące między innymi nowej wersji dubbingu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 10 września 2019, 0:29   Dives
Szczerze mi się już trochę miesza który mod jest który, niemniej czekam na oba.
wtorek, 10 września 2019, 0:09   zadymek
"RTX ON", dobre ;)
poniedziałek, 9 września 2019, 17:45   Darku22
Bardzo, bardzo czekam w sumie rozłam spowodował tylko to, że najprawdopodobniej dostaniemy dwa bardzo dobre mody. Ahhh... 2020 będzie epicki!

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Gothic: Demo remake´u dostępne na Steamie!

News
piątek, 13 grudnia 2019

gothic-demo-remakeu-dostepne-na-steamie To nie prima aprilis, ani fanowski projekt. Za produkcję odpowiada THQ Nordic Barcelona!

Komentarzy:
100

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z