Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ghost Recon Breakpoint: W grze pojawił się pierwszy rajd [WIDEO]

Cursian piątek, 29 listopada 2019, 15:51 News

Duchy wybierają się na wulkaniczną wyspę.

Breakpoint zawiódł oczekiwania recenzentów i kiepsko się sprzedał, ale Ubisoft nie zamierza się poddawać i wytrwale pracuje nad zatarciem złego wrażenia. Elementem tego podejścia jest wprowadzenie pierwszego z obiecywanych jeszcze przed premierą rajdów. Na PC, XBO i PS4 wylądowała darmowa łatka, dzięki której czteroosobowe drużyny duchów mogą wybrać się na wulkaniczną wyspę, by stawić czoła wielu przeciwnościom, w tym kilku potężnym bossom. Wyzwanie przygotowano dla postaci ze sprzętem na przynajmniej 150 poziomie, jednak w przyszłości mają pojawić się też łatwiejsze i trudniejsze warianty.

PS: „You are not prepared” brzmiało jednak lepiej.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 30 listopada 2019, 18:27   konio52
Przecież to Ubisoft, nie rozumiem zdziwienia że coś jest nie tak. @Dantes już za zniszczenie Hirołsów i Settlersów powinni im tam ręce poodcinać, żeby nigdy więcej już jakiejś gry nie wydali, albo co gorsza zepsuli jakąś świetną serię.
sobota, 30 listopada 2019, 8:43   Dantes
+HeklusDwa patrząc co się dzieje z Ubisoft ręce opadają na początku wykończyli serię HAWX później Splinter Cell a teraz Ghost Recon najgorsze jest to, że zaczęli celować w gimbaze jako potencjalnego odbiorcę :\
sobota, 30 listopada 2019, 8:23   Eldek
Gdyby były dinozaury, byłoby lepsze.
sobota, 30 listopada 2019, 0:58   HeklusDwa
To przykre co stało się z tą serią.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z