Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Warhammer: Vermintide II – W ten weekend za darmo pogonimy kota szczurom

Witold czwartek, 21 listopada 2019, 15:56 News

Oraz Zwierzoludziom, jeżeli macie znajomego z odpowiednim dodatkiem.

Wszyscy gracze spragnieni Starego Świata (który notabene powróci także w wersji figurkowej) wybór mają raczej ograniczony. Albo sięgną po Total War: Warhammer, albo po serię Vermintide. Oba wybory będą bardzo dobre, chociaż skupimy się teraz na tym drugim.

Nazwanie Vermintide klonem Left 4 Deada nie do końca oddaje tytułowi sprawiedliwość. Oczywiście idea jest ta sama: czwórka śmiałków przedziera się przez hordy raczej niegroźnych w pojedynkę wrogów i co jakiś czas napotyka potężniejsze wersje tychże. Diabeł (Khorne?) tkwi w szczegółach – podział na 4 klasy (każda z 3 specjalizacjami) wprowadza spore zróżnicowanie , a walka ze szczurzymi Skavenami (oraz od niedawna, dzięki dodatkowi Winds of Magic, Zwierzoludźmi) różni się jednak od starć z nieumarłymi – zwłaszcza że przede wszystkim robimy to wręcz. I jasne, ostatnie DLC sporo namieszało, a grając nieustannie wyobrażam sobie, o ile lepszą grę zrobiłoby Fatshark, mając nieco większy budżet. Mimo wszystko zabawa w zgranej (lub nawet niezgranej, byle krzyczącej radośnie do mikrofonu) grupie jest porównywalna z dawnym hitem Valve.

Już zaraz będziecie się mogli o tym zresztą przekonać sami. Od 19:00 dzisiaj do 24 listopada w Warhammer: Vermintide 2 zagramy na Steamie za darmo. Przy okazji produkcja i DLC do niej zostaną także przecenione – podstawka o aż 75%. Dodatkowo, jeżeli będziecie grać z kimś posiadającym dodatki, ich zawartość zostanie wam na czas rozgrywki udostępniona.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z