Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vermintide II – Winds of Magic: Zwierzoludzie zbierają baty na pierwszym zwiastunie z rozgrywką [WIDEO]

Cursian wtorek, 6 sierpnia 2019, 16:23 News

Ktoś zamawiał pieczoną koźlinę?

Ostatni zwiastun nowego dodatku do Vermintide II udowodnił, że lepiej nie porzucać dzieci w lesie, nawet gdy są wyjątkowo paskudne, bo jeśli jednak dorosną, pewnego dnia mogą was zeżreć. Nowy filmik nie raczy nas wprawdzie światłymi radami, ale za to pozwala zobaczyć w akcji główną atrakcję Winds of Magic, czyli zwierzoludzi:

Oprócz zupełnie nowego gatunku do wyrżnięcia, rozszerzenie zaoferuje też system wyzwań, oparty między innymi na tytułowych Wiatrach Magii. W tym przypadku będą pełniły rolę modyfikatorów rozgrywki. Przykładowo zielony obdaruje drużynę stałą regeneracją zdrowia, ale odbierze część zdrowia za każdą ranę zadaną wrogom. Dodatek zadebiutuje już 13 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 6 sierpnia 2019, 23:53   taz159357
@GeDo Da się. Gra sama w sobie podobna jest do l2d, tyle że zamiast strzelania jest większy nacisk na walkę. Po 30h grania i zważywszy, że aktualnie jest promocja na steamie za 25 zł, gorąco polecam.
wtorek, 6 sierpnia 2019, 20:50   GeDo
Da sie w to grac solo?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z