Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Warhammer: Vermintide II – Dodatek Winds of Magic wprowadzi frakcję zwierzoludzi [GALERIA]

Cursian czwartek, 28 lutego 2019, 20:55 News

Pojawi się też nowy tryb gry.

Do tej pory bohaterowie drugiego Vermintide’a mogli przerzedzać szeregi skavenów i wojowników Chaosu, ale Fatshark zapowiedziało, że wraz z dodatkiem Winds of Magic pod topór pójdą także zwierzoludzie. Serwis PC Gamer zdołał ustalić, że jeden z gatunków będzie używał totemów, za sprawą których wzmocni swych pobratymców i zapewni im niewrażliwość na ciosy. W oczywisty sposób wymusi to na drużynie eliminowanie ich w pierwszej kolejności.

W nowym dodatku nie otrzymamy podobno tradycyjnej kampanii (choć pojawi się pojedyncza misja wprowadzająca), bo twórcy postawili na nowy tryb gry. Tytułowe Wiatry Magii to szereg wyzwań dla doświadczonych graczy. Fatshark będzie co jakiś czas przygotowywać nowe zadania, złożone z kilku wymiennych elementów. Bazę stanowią lekko zmodyfikowane (na przykład przechodzone w przeciwnym kierunku) mapy z „podstawki”, zaś zabawę uprzyjemnią zmienne modyfikatory, między innymi powiązane z różnymi szkołami zaklęć. Przykładowo Zielony Wiatr, odpowiedzialny za magię życia, zapewnia herosom regenerację zdrowia, ale sprawia też, że odnoszą obrażenia za każdym razem, gdy ranią przeciwników. Ewolucji ulegać będą stawiane przed drużyną cele. Może to być na przykład wybicie określonej liczby wrogów czy przejęcie wyznaczonego punktu. Złożone z tego typu „klocków” przygody mogą zakończyć się na jeden z kilku sposobów. W planach jest choćby walka z kilkoma bossami czy bronienie się przed coraz silniejszymi falami szeregowych przeciwników. Co ważne misje zlecane w ramach Wiatrów Magii nie będą sklecane losowo, ale tworzone na podstawie świadomej decyzji deweloperów. Zamysł jest taki, by stanowiły one coś w rodzaju zagadek, do których należy podejść w określony sposób: dobrać odpowiednie wyposażenie, zdolności czy skład ekipy.

Dodatek podniesie też maksymalny poziom doświadczenia i poszerzy arsenał o pięć typów broni. Fatshark nie wyznaczyło konkretnej daty premiery, ale należy spodziewać się jej jeszcze w tym roku. Poniżej możecie zobaczyć kilka screenów:


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)v


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 1 marca 2019, 14:04   Bluearga
Gra mnie rozczarowała - nie dość, że podstawka jest po prostu droga jak na ilość contentu jaką w sobie ma (no ale w nazwie "Warhammer" to +100% do ceny), to jeszcze wszelkie "większe patche" wydają w formie płatnych DLC... Z tego to się takie drugie Simsy trochę robią, pewnie za rok będzie już z 10 DLC.
piątek, 1 marca 2019, 8:07   Borwol
@Maciejka01 Obawiam się że zginął w czasach końca zabity przez swojego nemesis
czwartek, 28 lutego 2019, 23:44   Bronnson
Nie pogniewał bym się za zielonoskórych. Zwierzoludzie też spoko, ale paru orków i gobasów też chętnie posłał bym do Gorka i Morka.
czwartek, 28 lutego 2019, 23:14   Maciejka01
Zwierzoludy? Gdzie Borys Śmierciodzierżca kiedy jest potrzebny?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z