Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Kerbal Space Program 2 opóźnione

Witold piątek, 8 listopada 2019, 10:48 News

Kosmos musi jeszcze poczekać na (ponowny) podbój.

Jejku, kiedy ten czas minął? Od premiery symulatora chaosu, niekompetencji i programu kosmicznego (jeżeli jesteście wystarczający dobrzy, to tylko tego ostatniego) minęło już ponad 8 lat. Przez ten czas pierwsze Kerbale rozrosły się dość poważnie i miejscami zaczęły załamywać się pod swoim ciężarem – stąd zapowiedź sequela przyjęliśmy lepiej niż z entuzjazmem. A ten zwiastun... poezja.

Wielu z nas zaznaczyło więc sobie czerwonym markerem okres od momentu ogłoszenia do marca 2020 (bo tylko tyle zdradzono w kwestii daty premiery). Niestety, wygląda na to, że trzeba wyrzucić pomazany kalendarz, ponieważ podczas spotkania dla inwestorów prezes Take-Two, Karl Slatoff, ogłosił opóźnienie gry od Star Theory.

Premiera Kerbal Space Program 2, kontynuacji ulubionego przez wielu oryginalnego symulatora kosmicznego, jest obecnie planowana dla PC, PlayStation 4 i Xboksa One na rok budżetowy 2021, aby dać twórcom więcej czasu na uczynienie tego doświadczenia tak wspaniałym, jak to możliwe.

Oznacza to, że najwcześniej na PC, Xboksach One i PS4 zagramy w kwietniu 2020, a w najgorszym wypadku dopiero w marcu 2021. Tak czy owak – poczekamy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 8 listopada 2019, 10:54   Kuba3003
Jeszcze nie czytałem na jej temat. Będzie wsparcie dla wszystkich rdzeni w przeciwieństwie do ksp1? Fajnie byłoby mieć te 60 klatek zamiast 15, przy ogromnych stacjach kosmicznych.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z