Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World War Z: Kill it with Fire – Tytuł mówi chyba wszystko [WIDEO]

Witold wtorek, 29 października 2019, 16:31 News

Nowa aktualizacja wprowadza nieco świeżości do gry Saber Interactive.

Jednym z większych zaskoczeń tego roku pozostaje ogromny sukces średnio udanego World War Z. Tytuł ten mimo słabych ocen i narzekania graczy sprzedał się wprost obłędnie – w ciągu miesiąca kupiło ją 2 miliony osób (spore obniżki ceny na pewno nie zaszkodziły). Zresztą gra radziła sobie najlepiej na Epic Games Storze, co wielu z nas mocno zaskoczyło. Ostatecznie produkcja ta wygenerowała prawie połowę zysków wydawcy w pierwszym kwartale 2019 i do dziś pozostaje jednym z fundamentów jego tegorocznych bardzo dobrych wyników.

Saber Interactive nie spoczywa jednak na laurach i rozwija swoje dzieło w kolejnych darmowych aktualizacjach. W najnowszej – o uroczo brzmiącej nazwie Kill it with Fire – dostajemy dwie kolejne misje PvE (kontynuacje wydarzeń w Moskwie i Nowym Jorku). Tytuł patcha nie wziął się jednak znikąd: w nasze ręce wpadło urządzenie idealne do radzenia sobie w świecie pełnym zombie – miotacz ognia*. Do tego w World War Z pojawiły się rangi prestiżowe odblokowujące nagrody dla najlepszych (lub najbardziej zdeterminowanych) graczy.

Później w tym roku do tytułu zawita również tryb Hordy, nowi przeciwnicy oraz wsparcia dla crossplayu w rozgrywkach PvE.

*Nie jestem tylko pewien, czy Max Brooks, autor książki, zaakceptowałby ten wybór.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 30 października 2019, 15:50   Nemesis753159
@kubanczyk1989 Nie zgodzę się. Grałem w darmowy trial zeszłego weekendu i gra sprawiała wrażenie lepsze niż seria L4D, i co najważniejsze, nie jest, hehe, MARTWYM projektem(w sensie, jest w ogóle rozwijana). Dead Rising miało inny target, ale zombie też nie były tam jakoś fajnie wykonane, od takie zmulacze na drodze. W World War Z horda wygląda tak jak w filmie, czyli wielka, długa i przyprawiająca o gęsią skórkę. Gdyby nie to, że mam przeczucie, że będzie za nie długo za darmo w EGS, to bym brał :>
środa, 30 października 2019, 0:40   kubanczyk1989
Słabe, lepsze Dead Rising, jeśli chodzi o hordę zombie albo L4D 1/2, które dalej sprawia frajdę.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
1

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
13

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z