Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Heroes of the Storm: Deathwing wchodzi do gry [WIDEO]

Cursian środa, 23 października 2019, 11:02 News
PC

No i stało się.

Równie niecierpliwe, co na niegdysiejszy Aspekt Ziemi, fani HotS-a czekali chyba tylko na Kel’Thuzada. Blizzard postanowił wreszcie uczynić zadość ich życzeniom, a przy okazji przygotował jedną z najbardziej nietypowych postaci w grze. Na oficjalne opisy zdolności i zwyczajowy filmik musimy jeszcze poczekać, ale przygotowany przez twórców stream zdradził sporo informacji.

Po pierwsze Śmiercioskrzydły jest całkowicie i trwale niepodatny na efekty spowolnienia, ogłuszenia i im podobne. Po drugie zadaje wrogim bohaterom 100% bonusowych obrażeń. Po trzecie wreszcie, wtopione w jego ciało płyty zapewniają mu 40 punktów pancerza, przy czym każde 25% brakującego zdrowia równa się utracie 10 punktów. Jak walczyć z czymś tak potężnym, zapytacie? Przydatny może okazać się fakt, że Deathwing z typową dla siebie arogancją odmawia przyjęcia pomocy od kogokolwiek. W praktyce oznacza to, że sojusznicy nie mogą go leczyć, rzucać na niego tarcz, ani wspomagać w żaden inny sposób (dotyczy to też np. symbiota Abathura). Jednym sposobem na odzyskanie zdrowia (poza studnią leczenia, kulami regeneracji i powrotem do bazy, rzecz jasna) będzie użycie „Z”. Zamiast wsiąść na wierzchowca, smok wzbije się w powietrze, całkowicie zniknie z mapy i zregeneruje nadwątlone siły, a także wspominany wcześniej pancerz. Mówiąc krótko: wybierając go będziecie potężni, ale możecie liczyć tylko na siebie. 

(Anty)bohater przyjmie dwie postawy, zmieniane za pomocą „D”. Jedna z nich będzie nastawiona na walkę w zwarciu (Destroyer), druga w półdystansie (The Worldbreaker). W przypadku „Q” nie będzie to miało większego znaczenia, bo tak czy owak Deathwing zionie po prostu przed siebie płomieniami (podobno ma to być najbardziej zabójcza zdolność w grze, jednak animacja daje sporo czasu na ucieczkę). W przypadku postawy do walki w zwarciu, „W” przyjmie formę machnięcia skrzydłami, które zada obrażenia wszystkim wrogom w pewnym dystansie. Wciśniecie „E” sprawi, że smok wykona krótką szarżę, spowalniając trafionych i zadając dodatkowe obrażenia osobie złapanej na końcu ścieżki. Forma dystansowa, The Worldbreaker, zmieni działanie „W” i sprawi, że będzie ono tworzyło spowalniającą plamę lawy, idealną do przygotowania pod wspominane wcześniej zionięcie. Jeszcze lepiej sprawdzi się w tej roli nowe „E”, ale skuteczne ogłuszenie wrogów może nastręczyć pewnych trudności, bo „celownik” ma kształt litery V. Deathiwing będzie dysponował tylko jednym „ultem” (wspólnym dla obu postaw), dostępnym od samego początku meczu. Dzięki niemu potrafi wzbić się w powietrze i podpalić niewielki fragment mapy, zadając zarówno obrażenia natychmiastowe, jak i rozłożone w czacie, o ile przeciwnicy nie opuszczą na czas gorejącego obszaru. 

Jejku jej. Sam nie wiem, co sądzić o tej postaci. Zapowiada się wyśmienicie, ale ciekawi mnie, jak wiele problemów z balansem wytworzy. Na „normalnych” serwerach wyląduje jakiś czas po BlizzConie. Nie zapomnijcie obejrzeć filmiku – zwłaszcza od 29 minuty, gdzie Deathwing prezentuje się w boju.   

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 25 października 2019, 11:35   datCRY
Po takim czasie? Widać gacie im się palić po reakcji ludzi na ostatnią postać
czwartek, 24 października 2019, 19:21   Sejman
Szykuje się straszny opek.
środa, 23 października 2019, 21:46   mientek
DOTA 2. Jedyna moba ktora przypadla mi do gustu.
środa, 23 października 2019, 16:00   HeklusDwa
Gra dobra, ale na dłuższą metę dość nużąca, nie ma za bardzo co kombinować z buildami do postaci. Plusem jest na pewno duża ilość map, ale jak ma się ulubioną postać, to przeważnie gra się nie na 3 różne sposoby i tyle.
środa, 23 października 2019, 13:14   Refty
Najlepsza MOBA dla mnie. Szkoda że Blizz teraz ma tyle wtop i nawet nie chce mi się odpalić gry...
środa, 23 października 2019, 12:04   Equisetum
Hots powoli umiera i tyle.
środa, 23 października 2019, 11:59   Azaraphiel
@taz159357 Faktycznie ciekawe, ale HotS ma swój panel na Blizzconie.
środa, 23 października 2019, 11:56   taz159357
Zastanawia mnie fakt, dlaczego zaprezentowano go tydzień przed blizzconem, a nie na samej imprezie. Czyżby blizz wyrzucił hotsa z ceremonii otwarcia i panelów?
środa, 23 października 2019, 11:43   HeklusDwa
Śmiercioskrzydły XD

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Heroes of the Storm – Wszyscy bohaterowie dostępni za darmo [AKTUALIZACJA)

News
czwartek, 2 kwietnia 2020

heroes-of-the-storm--wszyscy-bohaterowie-dostepni-za-darmo-aktualizacja Przez określony czas, naturalnie, ale jest go całkiem sporo. [AKTUALIZACJA] A teraz nawet jeszcze więcej.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z