Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITThe Sims 4: Nowy dodatek pozwoli Wam zostać magistrem [WIDEO]

Kaladin wtorek, 22 października 2019, 18:52 News
The Sims 4
The Sims 4

Ciekawe, ile przewidziano poprawek po egzaminach?

Jeśli tęskniliście za nową zawartością do Simsowego świata, to wasze oczekiwanie wreszcie się skończyło. Co prawda, nie było ono znowu takie długie, bo we wrześniu do tytułu trafił dodatek skupiający się na magii, a do tego udostępniono również zawartość inspirowaną kulturą muzułmańską. Maxis ciągle jednak podsyca zainteresowanie, m.in. udostępniając właśnie zwiastun nowego dodatku - Uniwersytetu!

Jak sama wskazuje, rozszerzenie pozwoli naszym Simom na podjęcie nauki w szkole wyższej. Będziemy mogli wybrać między Uniwersytetem w Britechester lub Instytutem Foxbury (ten drugi zdaje się być podobnym do naszych politechnik). Będziemy mogli zamieszkać w akademiku, spędzać godziny w bibliotece, klubie studenckim czy uczestniczyć w dzikich imprezach. Ach, te studia!

Dodatkowo, będziemy mieć wybór odnośnie przedmiotów, których uczyć będzie się nasz Sim. Oczywiście, wiele zależy od tego jaką karierę dla niego przygotowaliśmy. Lekarze docenią biologię czy anatomię, prawnicy wybiorą raczej przedmioty humanistyczne. A jeżeli nie wiecie, co wasz Sim może robić w przyszłości, możecie posłać go na np. łotrostwo (ktoś mógłby tu ironicznie zauważyć, że to idealny przedmiot do bycia politykiem, ale ja z pewnością nie będę taką osobą). Będziemy mieć możliwość urządzenia swojego pokoju, założenia odpowiednich strojów czy nawet dołączenia do tajnego stowarzyszenia.

Za przyjemność zapisania się do wirtualnego Uniwersytetu, Maxis życzy sobie 139 złotych. Rok akademicki startuje 15 listopada, a poniżej zobaczycie filmik, przygotowany przez studentów, którzy zachęcają was do nauki na ich uniwersytecie:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 października 2019, 20:37   w1ntermu7e
Jak Wam się nudzi to możecie napisać o nowym dodatku do SWTOR :x

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z