Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KSW, organizacja zajmująca się walkami MMA, rusza z projektem e-sportowym

Witold poniedziałek, 21 października 2019, 15:41 News

KSW Games raczej nie ograniczy się tylko do bijatyk.

O tym, że w profesjonalnych rozgrywkach e-sportowych czekają ogromne pieniądze, nie muszę chyba nikomu przypominać. Obłowić mogą się nie tylko najlepsi gracze (zresztą niezależnie od wieku), ale także – a może przede wszystkim – organizacje wokół niego skupione. Stąd w charakterze sponsorów do branży wchodzą coraz to kolejne firmy na co dzień niekojarzące się z tego rodzaju zabawą: na naszym podwórku przeróżne turnieje organizują chociażby Wedel czy Łowicz. Także drużyny i całe ligi „tradycyjnie” sportowe widzą w e-sporcie przyszłość.

Nikogo nie powinna więc dziwić poniższa informacja. Na trwających w weekend targach PGA Karol Bedorf, trzykrotny mistrz KSW, ogłosił, że wraz z innym zawodnikiem – Adrianem „Medusą” Salamonem – rozpoczynają projekt KSW Games. Na Instagramie sportowca można usłyszeć taką oto deklarację:

Możemy oficjalnie to ogłosić, bo nie będzie lepszej okazji niż PGA. Startujemy razem z Medusą z projektem pod tytułem KSW Games. Od tej pory federacja KSW będzie zajmowała się też organizacją eventów gamingowych. Na Polsacie będziecie mogli oglądać pojedynki zawodników z dziedziny MMA, razem z zawodnikami z dziedziny e-sportowej.

I to by było na tyle. W niedługim czasie mamy poznać kolejne szczegóły, ale z pewnością dla polskiej sceny nie jest to zła nowina.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 23 października 2019, 10:19   freynir
KSW- Kącik Samotnych Weteranów?!
poniedziałek, 21 października 2019, 21:57   Adecki90
Proszę was nie mówcie o Meduzie "zawodnik". Choćby z samego szacunku dla tego sportu. Bedorf - jak najbardziej, ale nie stawiajcie zaraz obok niego jakiegoś Meduzy -.-

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
12

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z