Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Pandy bratają się z Liszem? Cóż to za bzdury tu piszę

Witold poniedziałek, 14 października 2019, 19:00 News

Ed Boon opowiada o Terminatorze w MK11, grand strategy od twórców moda do XCOM: Enemy Unknown, nowa-stara postać w Samurai Shodown, Pandareni (i rasy sprzymierzone) jako Rycerze Śmierci w World of Warcraft oraz rozmiary Death Stranding.

Death Stranding obejdzie się z naszymi dyskami w PS4 całkiem łagodnie. Po kolejnych zapowiedziach i obietnicach Kojimy spodziewaliśmy się gry ogromnej, zajmującej i dwie płyty Blu-Ray. Okazuje się, że nie będzie tak źle – nowa produkcja legendy branży zajmie 55 GB. Umiarkowanie dużo, chociaż kto wie, ile będzie ważył premierowy patch (bo że taki będzie, nie wątpimy).


T-800 o twarzy byłego gubernatora Kalifornii już od tygodnia radośnie łamie kręgosłupy wszystkim Scorpionom, Cage'om czy Raidenom tego świata. Jeżeli jednak nie widzieliście go jeszcze w akcji, teraz macie świetną okazję to nadrobić, a przy okazji posłuchać Eda Boona, legendy serii, opowiadającego o tej postaci.


 

Do wydanego latem Samurai Shodown niedługo zawita weteran cyklu: nieumarły i dyszący żądzą zemsty Basara.


Chociaż przyzwyczailiśmy się, że w ostatnich dniach o Blizzardzie mówimy raczej w negatywnym kontekście, nie czyni to jego gier mniej interesującymi. Dlatego warto wspomnieć, że w nadchodzącym patchu 8.3 (który przyniesie całą górę nowości, w tym grywalne lisy) Pandareni oraz wszystkie rasy sprzymierzone będą mogły zasilić szeregi Rycerzy Śmierci. O to, że ma to zapewne związek z jakimś udziałem w fabule Bolvara Fordragona, czyli nowego Króla Lisza, możemy być chyba pewni. Podobnie jak tego, iż Blizzard chyba nieprzesadnie przemyślał sens takiej decyzji w przypadku Lightforged Draenei.


Grand strategii nigdy dość, prawda? Szczególnie, gdy zajmują się nią twórcy uznanego moda do XCOM: Enemy Unknown – Long War. Raz jeszcze obronimy Ziemię przed Obcymi, chociaż tym razem z nieco innej perspektywy. Może być ciekawie, chociaż nieprzesadnie ładnie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z