Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Warcraft otrzyma kolejne rasy sprzymierzone i górę nowości w patchu 8.3 [WIDEO]

Witold wtorek, 8 października 2019, 10:03 News
PC

W końcu zagramy sympatycznymi lisami!

W ostatnich miesiącach, gdy mówiliśmy o WoW-ie, to właściwie tylko i wyłącznie o jego klasycznym powrocie. I nic dziwnego, w końcu Classic nie tylko odniósł ogromny sukces, ale też doprowadził do powstania kilkunastogodzinnych kolejek oczekujących na logowanie. Mimo to nie wypada zapominać, że i w Battle for Azeroth dzieje się niemało: kończą się kampanie frakcyjne, historia zmierza ku efektownemu (zapewne) finałowi, a zasłużeni bohaterowie odchodzą na emeryturę.

Nie to jest jednak najważniejsze – Blizzard ogłosił, że wraz z patchem 8.3 w grze pojawią się dwie nowe sprzymierzone rasy (jeżeli nie jesteście zaznajomieni z tym terminem, to są to wprowadzone przez BfA – chociaż dostępne już w Legionie – „rasy prestiżowe”, które odblokowuje się specjalnymi osiągnięciami i questami). Pierwszą z nich będą Mechagnomy – aby je odblokować musimy osiągnąć najwyższy poziom reputacji z Rustbolt Resistance oraz ukończyć kampanię w Mechagonie. Wygląda na to, że dostaną kilka ciekawych raciali (otwieranie zamkniętych skrzyń, wabik służący do odciągania uwagi przeciwników, automatyczne leczenie, gdy nasz stan zdrowia osiągnie poziom krytyczny, wbudowany w postać zestaw narzędzi do craftingu czy umiejętność Combat Analysis, dzięki której „staniemy się silniejsi, walcząc z kolejnymi tymi samymi wrogami”).

Drugą dodaną rasą będą wyczekiwane od dawna Vulpera – pochodzące z Zandalaru lisy, które zamieszkują pustynne Vol'dun. Ich z kolegi odblokujemy osiągając najwyższy stopień zażyłości z ich macierzystą frakcją i wypełniając wszystkie questy związane z historią krainy, w której żyją. I tutaj raciale są dość intrygujące: dzięki umiejętności Bag of Trick zadadzą obrażenia wrogom lub uleczą sojuszników, jednak zależeć to będzie od aktualne zawartości wspomnianej torby (jak to dokładnie działa, przekonamy się niedługo). Grając nimi, będziemy mogli również stworzyć w dowolnym miejscu pod gołym niebem stworzyć obozowisko, a później się do niego teleportować – świetna sprawa! Lisy otrzymają też mniej obrażeń od pierwszego ciosu wroga, a przeszukując zmarłe humanoidy, znajdą więcej skarbów. Dodatkowo mają mieć zwiększoną odporność na ogień.

Obszernych informacji o patchu 8.3 możecie wysłuchać poniżej.

Sporo tego, prawda? Nowy raid, kolejne aktywności (i powrót inwazji!), rasy, heritage armory dla goblinów i worgenów, świeży system rozwoju, a także spore zmiany w domu aukcyjnym. Z pewnością będzie co robić.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 8 października 2019, 14:17   Bluearga
Nagi raczej nigdy nie będą grywalne ze względu na brak nóg, chociaż na niektórych privach bywały jako normalna, grywalna rasa, do której nawet są dopasowane wszystkie armory w grze (co sugeruje, że faktycznie może były w planie jako grywalne). Mechagnomy mech, vulpery spoko, ale ja chce jeszcze te węże bo aż się proszą o to :D
wtorek, 8 października 2019, 14:08   Azaraphiel
@Poganin, śmieszkujesz z heritage armorów a skąd Ci wyszły zbroje kosmetyczne? Bo na pewno nie z tłumaczenia.
wtorek, 8 października 2019, 12:07   MoshunNanren
Od dawan to są wyczekiwane Nagi jako grywalna rasa...
wtorek, 8 października 2019, 10:43   Poganin
"Heritage armory"... Matko i córko! :D Zbroje kosmetyczne, a nie jakieś heritage armory. "Heritage armor" można dać w nawiasie dla jasności, o co chodzi.
wtorek, 8 października 2019, 10:26   alicer24
Specjalnie robisz te błędy?

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wiecie doskonale, który tytuł mam na myśli, prawda?

Komentarzy:
1

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« sierpień 2020
PWŚCPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31