Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Star Citizen: Nowa łatka wprowadza jaskinie i wypożyczalnię statków [WIDEO]

Cursian sobota, 12 października 2019, 10:58 News
pc

Zanim wydasz majątek, sprawdź czy warto.

Kontrowersyjny „symulator kosmosu” doczekał się łatki 3.7, która wprowadza do gry sporo nowości. Jedną z najważniejszych jest możliwość zwiedzania proceduralnie generowanych jaskiń. Aby sprawdzić, czy dana planeta posiada nadający się do eksploracji podziemny kompleks, należy ją zeskanować za pomocą stosownych systemów statku. Zanim wyruszymy na wyprawę, powinniśmy się do niej dobrze przygotować, bo korytarze kryją nie tylko cenne skarby (w tym czekające na wydobycie minerały), ale także wielkie niebezpieczeństwa. Z podziemiami związane są także nowe zadania polegające na poszukiwaniu zaginionych osób.

Druga istotna wieść to wypożyczalnia statków. Choć od jakiegoś czasu latadła można kupić za wirtualną walutę, wciąż są one stosunkowo drogie, więc przed dobiciem targu dobrze byłoby porządnie sprawdzić, jak dana maszyna sprawdza się w rozmaitych sytuacjach. Rozwiązanie może się okazać przydatne także w sytuacjach, gdy dany typ statku jest nam potrzebny tylko przez jakiś czas i niekoniecznie chcielibyśmy dodawać go do hangaru na stałe.

Ponadto twórcy przygotowali też całą gamę pomniejszych nowości. Broń osobista doczekała się nowych akcesoriów (tłumików i im podobnych), rozszerzono możliwości kreatora postaci oraz poprawiono model lotu. W trakcie kosmicznych wojaży możemy natomiast liczyć na wsparcie ze strony sytemu ostrzegającego przed zbliżaniem się do przeszkód terenowych. W założeniach ma on ułatwić chociażby lądowanie. Warto też wspomnieć, że zróżnicowano zachowanie pilotów względem frakcji, do której należą. Walcząc z piratami musimy więc przygotować się na inne manewry niż wymieniając laserowe pozdrowienia ze stróżami prawa.

Pisząc o Star Citizenie, nie sposób nie wspomnieć o pieniądzach. Kiedy ostatnio poruszaliśmy tę kwestię, na koncie gry spoczywało 230 milionów dolarów. Niecałe trzy miesiące później jest to już 237 milionów. Złośliwi mogliby rzec, że nic dziwnego, skoro twórcy są w stanie zorganizować płatną imprezę dla fanów tylko po to, by ogłosić na niej plany dodania do gry nowego statku za „skromne” 675 "zielonych".

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 14 października 2019, 12:51   lAtarenl
No cóż, Star Citizen to chłam i tyle. Jego followersi to dla mnie zagadka, skąd biorą się tacy naiwniacy?
niedziela, 13 października 2019, 15:12   Laschlo
@nfsfan6 Kupując grę od razu dostajesz jeden z dwóch statków do wyboru. W każdej grze kosmicznej zawsze jak ją kupujesz dostajesz pierwszy statek z zakupem gry. No kurde to chyba logiczne że nie trzeba na początku gry w Maku pracować żeby dostać pierwszy statek XD.
niedziela, 13 października 2019, 15:11   Laschlo
@nfsfan6 Wisze że nawet na stronę SC nie weszłeś żeby poczytać. Kupując grę od razu dostaję się statek, chyba jest 2 do wyboru. Nie trzeba innych kupować. Może się lepiej poczytaj zamiast pisać bzdury.
niedziela, 13 października 2019, 10:38   taz159357
@nfsfan6 Moim zdaniem nie warto cytować człowieka, który na koniec zdania wstawia 4 wykrzykniki. ;)
sobota, 12 października 2019, 20:35   GGrzebyk
@shaddon oburzałem się na takich typów jak nfsfan6 którzy nie mają pojęcia o czym piszą i osoby które nie mają pojęcia jak powstają dobre gry od 0. Sam argumentowalem w ten sam sposób, że Roberts źle się do tego zabiera i widać tego efekty. Duża w tym wina też graczy że ciągle kupują statki za chore ceny przyzwalajac im na to. Podobna sytuacja jak lootboxy czy "darmowe" mobilniaki
sobota, 12 października 2019, 20:15   nfsfan6
@Engardo ty tak na serio? No to rzeczywiście musisz chyba zażyć te tabletki o których pisałeś. Jakbyś nie zrozumiał że to nie moja opinia tylko cytowałem opinie z innego serwisu innego użytkownika tej gry.
sobota, 12 października 2019, 18:31   Engardo
@nfsfan6 chłopie, chyba czas na tabletki. „ więc namawiają innych na grę i inwestowanie w Star Citizen.” Dużo osób odradza właśnie, mówią żeby czekać.. Jest masa rzeczy do roboty. Community eventów. Boska społeczność reddita. Ja chyba gram w inną grę. Statek sam się kręci do około? xD ktoś tu chyba nie umie w komputer. Co za frustrat.
sobota, 12 października 2019, 16:59   nfsfan6
@ Laschlo jak widzisz z postu tego użytkownika wynika ze miedzy innymi żeby moc w ogóle zacząć grę trzeba KUPIĆ jakiś statek. Już samo to ją dyskwalifikuje
sobota, 12 października 2019, 16:57   nfsfan6
nie będzie już lepszych gier? Że w ogóle będziecie grali jeszcze w gry? Bo ja nie jestem.
sobota, 12 października 2019, 16:56   nfsfan6
ciągu kolejnych dwóch lub trzech lat to po prostu zje własny ogon. Silnik gry się zestarzeje, większość rozwiązań będzie już nieaktualna lub przestarzała, optymalizacja będzie nadal leżeć, a oni nadal będą dodawać nowe statki zamiast umożliwić prawdziwą grę.W Star Citizen prawdopodobnie będzie sens zagrać w Betę, Squadron 42 lub finalną wersję. Ale do tego czasu, nie ma najmniejszego sensu inwestować w coś tak odległego. To jak preorder gry, która wyjdzie dopiero za kilka lat, a jesteście pewni, że wtedy

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Star Citizen zebrał ponad 300 milionów dolarów

News
niedziela, 14 czerwca 2020

star-citizen-zebral-ponad-300-milionow-dolarow Czyni go to prawdopodobnie najdroższą grą... w historii.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
4

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z